Bugün ömrümün geri kalanının ilk günü. Ayrılık sonrası ne yapabilirim?

sevgilimden nişanlanmayı düşündüğüm adamdan ayrıldım bugün... bana ilgi göstermediği için... hayatta yapılabilecek bişeyler söyleyin bana... mantıklısından olsun :)

Güncellemeler:
ben işten eve geçiyorum...siz arkamdan konuşun bol bol :)) sizi seviyorummm :)) by by ;)
kendimi çok şanslı hissediyorum :D

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• OHH be kurtuldum diyerek yeni bi uğraş bul ama sakın hemen yeni bi ilişkiye atlama kafanı dinle bol bol ve tadını çıkar

1|0
    0|0
  • Hayırlısı buymuş deyip, ondan daha iyisi daha akıllısı ve seni daha çok mutlu edebilecek o kişiyi sabırla bekle bence, dünyada tek o varmış gibi davranmadığın sürece mutluluğu yakalaman çok yakındır..

1|0
    0|0
  • şimdi bardaga dolu tarafından bakalım. acı cekebılırsın normal. ya evlendıkten sonra ılgısını kesseydı senı delı etseydı hayallerını mahvetseydı daha mı ıyı olurdu. dul bır vazıyette kalacaktın kı hala ınsanlarımız dullara sankı kotu bırıymıs gıbı bakar. baka nısanlanmadan ayrılmıssın demekkı senın ıcın hayırlı bır kısmet degılmıs. Allaha şukret ve yoluna bak

0|0
    0|0
  • hoş geldin yeni hayatına ..tüm mutluluklar gülümsesin sana..ne mutlu yeniden küllerinden doğana:)))

0|1
    0|0
  • Atla arabana çık otoyola kökle , müzk son ses , yemek ye biryerde , sonra eve gel biraz uyu , süslen ,çık dışarı gece kulubüne sabahla , sabah gel uyu öğlen kalk , 2 ,3 gün takıl böyle geçer gider

0|0
    0|0
  • Ben kitap okumayı sevmiyorum ama kız arkadaşım benden ayrılınca bir sürü kitap okumuş mesaj yollamış senin yüzünden bir sürü kitap okumak zorunda kaldım ama seni unuttum diye :)

0|0
    0|0
  • allah şükret daha ileri gitmeden kurtulmuşsun

0|1
    0|0
  • Eğlen Gez Toz Hayat Bizlere Güzel. :)

0|0
    0|0
  • benim sözüme geldin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Topla kızları gidin pizzacıya ohh miss bide sahilde dondurma yiyin ruhunuz rahatlasın ohh miss :D

elini sallasan ellisi :D

0|0
    0|0
  • canım benm kısmte inanıyosan eger kısmetinde varsa gelir takma kafana

1|0
    0|0
  • belki de son günündür, yarin ölürsün.

0|1
    0|0
  • Dövelim aşkım ?

0|1
    0|0
    • aşkım ... dövülecek bişi yok...koyver gitsin... hayırlısı :) giden kaybeder..hele benden giden ... :P

• ayrılma nedenin bumu yani=/ ilgi yüzündenmi ..insan her zaman ilgili olamazki..cok basit bir neden..sevgili adı üstünde dimi ne kadar ilgi bekliyorsun ki?!

0|0
    0|0
  • en güzeli koufore git ama prof. olsun kendini güzel hissetceksin eminim. ve bir kitap al oku starbuck gibi biyerde otur. kültürünü genişlet .

0|0
    0|0
  • Öncelikle kesinlikle bittiğine inan.

0|1
    0|0
  • şuanda boştamı senin hafız :)))

0|0
    0|0
    • tövbe estagfırullah :)

• concon con con konuşup durmayın be, kepaze oldunuz siteye

• ben konuşmadım dimi somebody abii. :)

• Sürekli bi insan ılgı gosteremez ya hakkınızda hayırlısı ..

0|0
    0|0
  • zamaaann gerek

0|0
    0|0
    • zaman falan gerek oyk..hayat güzel..özgüven patlaması yaşıyorum... elimi sallasam ellisi... burda ofisteki bayanlar laf atıyo... her türlü gideri var diye...sapıklar :)) ama ben onları çok seviyorum...

• Ne guzel

Evlenmeyi düşündüğün insanı bırakıp bu kadar dik durabilmek.

O zaman sana onerıde bulunmamıza da gerek yok

Sen zaten iyisinn

• AYNEN ÖYLE... :))

• şimdi o düşünsün. oldu mu? :)

0|1
    0|0
  • sana ilgi gösterecek değer verecek birini bul

0|0
    0|0
    • inşaALLAH hayırlısıyla karşıma çıkar... beni seven, değer veren...gizli sevdim seni :*

• tecrübelerime dayanarak söylüyorum gelen gidenden her zaman daha iyidir. sen gönlünü ferah tut. ayrıldığınıza göre ikinizin de birbirinizden alacağınız birşey kalmamış demektir. çok daha iyisine rastlayacağına eminim ben.

Yükleniyor...