Simdi anladınız mı Galatasaray'ın büyüklüğünü?

1-BOLOGNA FC

İlk maç Deplasman 1-1
(83′ Hakan Şükür)
İkinci Maç evinde 2-1
(4′ Hasan Şaş,29′ Ümit Davala)

2-BORUSSİA DORTMUND

İlk maç deplasman 0-2
(32′ Hakan Şükür, 44′ Hagi)
İkinçi maç evinde 0-0

3-RCD MALLORCA

İlk maç deplesman 1-4
(44’Arif, 48’Emre,58’Hakan Şükür,65’Okan)
İkinci maç evinde 2-1
(34’Capone, 46’Hakan Şükür)

4-LEEDS UNİTED

İlk maç evinde 2-0
(13′ Hakan Şükür, 44′ Capone)
İkinci maç deplasmanda 2-2
(5′ Hagi, 42′ Hakan Şükür)

5-ARSENAL (FİNAL-KUPA MAÇI)

Maçın normal süresi ve uzatmalar 0-0
Penaltılar Galatasaray 4-Arsenal 1
(Goller Ergün Penbe, Hakan Şükür, Ümit Davala ve Popescu)

0|1
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Anlayacak zekalari yok :))

0|2
    1|0
  • Pardon pardon kimin büyüklüğünü? 😂😂

0|1
    0|0
    • Hayallerle gercekleri ayirt edemeyenlerin anlayamayacagi birsey..

• Pardon evet evet haklısın büyüksünüz sizin uefa kupanız vardı dimi unutmusuk 😂😂😂

• evet. ya sizin?

• Gs FENERBAHÇE den sonra büyük ama FENERBAHÇEDEN bunu unutmayalım

0|0
    0|0
  • saçma buldum.

0|0
    0|0
  • Galatasaray ♡♡♡♡♡♡♡

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• 2000 ve öncesi senelerde 3 büyükler arasında en büyük biziz takıntısı yoktu. Camialar birbirlerine karşı oldukça saygılıydı. Gs kupayı alırken kendi takımım kazanmış gibi sevinmiştim. Ama başkanların değişmesiyle küstahlık had safhaya çıktı ve bu da taraftarlara yansıdı. Herkes birbirini kuyuya çekme derdinde artık. Yazık.

0|0
    0|0
  • Gereksiz bir paylaşım avrupa da bir türk takım temsil ederken başarısı ülkenin başarısıdır beşiktaş elendi diye bunu yazmak mantıksız

1|1
    0|0
    • bu yazı beşiktaş elendi diye değil kardeşim. bu yazı birilerinin fazla kalkmış olan biyerlerinin nasıl indiğini gösteren bir yazı. daha çeyrek finale yeni çıkmışsın tamam liverpool u elemişsin ama kupayı kazanmış gibi hareket edip bizim başarımızı küçük görenler... işte onlara bu yazı.

• erkeklerin büyüklük takıntısı vardır ya. 10 cm dir herkese 20 cm derler:))) birde kızların göğüs takıntısı vardır küçük göğüslere büyük sütyen takıp içini pamukla doldururlar. galatasarayın büyüklük takıntısıda böyle birşey:))

1|0
    0|0
    • ahaha :D Göğsü küçük olan kız - penisi ufak olan erkek ( TEMSİLİ )

• 6alatasaray ın büyüklüğü falan kalmadı aynı başarıyı sürekli devam ettirmelisin. ki konuşasın 15 seneki sonucları her olayda çarşaf çarşaf açma :) güldürme insanları

1|1
    0|0
    • 15 sene önce yaptığımızı 100 küsür yıldır yapamayanlar konuşmasın lütfen.

• Kardeşim sen sokakta top peşinde koşarken ya da suya bu derken ben araba kullanıyordum 12 yaşından beri araba kullanırım bu şaşırılcak bişey değil sana denk gelmemiş ama 10 yaşında cocuk 403 kadar kazma sert direksiyonlu otobusu kullanıyordu parkediyordu hemde yedigoller gibi yamaclı dar ve ucurumlu alanda babası cocugu gozu kapı direksiyona koymustu bunda şaşılcak bişey yok ayrıca babamın arabası benım arabamdır sonucta

• tamam dostum :)))

• Dört 😉

1|1
    0|0
  • anlamazlar boşuna yorma kendini

0|0
    0|0
  • 2 sene önce fenerbahçe bu sene beşiktaş bizdeki teneke diye hitap ettikleri kupayı almak için g*tlerini yırttılar yinede alamadılar hala çamur atıyorlar :D

0|0
    1|0
  • * 15 sene olmuş ya yuh.

0|0
    0|0
  • Kulüp kapısına mühür vurmaya gelecek icra memuruna da anlatırsın bunları

0|0
    0|0
Yükleniyor...