Doğru mu yapıyorum yanlış mı yapıyorum?

önceden birini seviyordum o beni sevmiyordu tabii.Sonra 2 hafta kadar üzüldüm karşıma yeni biri çıktı onu sevdiğimi düşünüyorum hani tam sevgi değil sadece bir hoşlanma.dershaneden tanıdığım biri.derseniz derslerine çalış filan diye çalışmaz olurmuyum hepsi çok iyi zaten amam buna da ihtiyaç var tabii.Şöyle bir şeyde var ben onla daha yeni tanıştım ha bakışma konuşma gülümseme gibi şeyler oldu.Ama daha tanışalı yeni oldu hemen çıkma teklifi etmeyeceğim.Şöyle yapmayı planlıyorum(2 hafta sonra sınıf değiştirme şeyini de ortaya koyarak)onla 2 gün filan full konuşayım zaten başka şansım yok sadece dershanede görüyyorum haftaya kendi haline bırakalım o geliyor mu yok.o zaman o gün çıkma teklifi ederim kabul ederse tamam sınıfda bir şekilde dururum kabul etmezse rica ederim sınıftan giderim.Siz ne diyorsunuz ne yapmalıyım sizce?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• aynen devam.

0|0
    0|0
  • iyi plan

0|0
    0|0
  • Doğru yapıyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 2 hafta çok uzun süre ben olsam beklemem

0|0
    0|0
  • Güzel plan bende Dershaneye gidiyorum ama şu sınıf yükselme düşme sistemine gıcık oluyorum ya tam kızlarla konuşuyorum tanışıyorum sınıflar değişiyo her neyse seninki iyi plan kabul etmessede kafana takma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...