Hiç ayrıldığınız sevgilinizi özlediniz mi?

sevgilinizden ayrıldıktan sonra ,pişman olup .keşke şuan karşımda olsada gözlerinin içine bakıp doya doya sarılsaydım dediğiniz anlar oldu mu? yada eskiden yaptıklarınız gözlerinizin önüne gelip ,ağladınız mı hiç

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

• İkimizinde birer telefonu var. Sen benim aramamı bekliyorsun, ben senin aramanı. Şu anda yaptığımız bu gerzekliği daha önce yapan ve gelecekte de yapacak çok fazla kişi var. Sorun ne biliyor musun, ikimiz de seviyoruz. Güzel olan ne biliyor musun, ikimiz de seviyoruz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ara sıra yaşıyordum bu duyguyu

1|2
    0|0
  • Özlemedik.

olmadı

ağlamadık

0|1
    0|1
  • Oldu ayrıldıktan hemen sonra ee ben naptım dayanamadım özür diledim konuştuk anlaştık

0|0
    0|0
  • özledim ama onu görmem artık imkansız :(

0|0
    0|0
  • özlenmez mi ya ağıt bile yaktım :)

0|0
    0|0
    • bırak şakayı

• ne şakası be.

özledim ağladım neyi şaka geldi sana bunun

• ben duygularım tam olarak bitmeden hiç ayrılmadım sevgililerimden. o yüzden belki geriye dönmedim hiç duygusal anlamda.

0|0
    0|0
  • Evet çok özledimm özlüyorumda hala kimse o gibi olmadı onun gibi kimse bebeğimmm demedi içten ağladım günlerce gecelerce gitme diye yalvardım anlmadı gitti bitirdi herşeyi .. çok sevmemelimiydim değer vermemeliydim ben sadece doğru bildiğim yanlışla yetindim..

2|0
    0|0
    • kimisini çok seversin gider

kimisini çok seversin ama gitmesin diye ilgi göstermezsin ,bu sefer beni sevmiyormuş der gider..

hani her bakımda gidiyorlar

önemli olan hakettiği kadar sevmek

• üzülme diyecemde ..pek bir sey değişmeyecek

• ZAMNLA GEÇER BELKİ..

Erkekler Ne Diyor 7

• Giden O'ydu , benim özlediğimin yarısı kadar hatırına gelsem , dayanamaz dönerdi

0|0
    0|0
  • çook özlediğim zamanlarım oldu ne zaman ki o yeni aşka yelken açtı,özlemim de bitti...

0|0
    0|0
  • en başta özledik sonra vazgeçtik bir daha da aklımıza gelmedi

0|0
    0|0
  • 1 tanesini özledim..

0|0
    0|0
  • başlığa cevap : oldu kız güzeldi

0|0
    0|0
  • mevcut sevgili ne işe yarıyor sanıyorsun