Tolga Zengin'e niye bu kadar tepki yağıyor?

Beşiktaş'lı değilim.

Adamın Ölmüş annesine küfür ediyor kendi taraftarı.

Küfürü hak edicek ne yaptı bu adam maçı İzlemedim. Annesinin ne suçu var mk öyle taraftarın ben..

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Tolga zenginin annesi öldüğünde annen annemizdir. Diyen taraftar şimdi adamın ölmüş annesine küfür ediyor. Yazıklar olsun.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bizim milletimiz böyle. Sporun bile adam gibi yapılamadığı bir ülke daha var mıdır acaba. Ziktiri boktan bir takımı ilah ediyorlar kendilerine düşman gibi saldırıyorlar adam öldürüyorlar kızlar maç zamanları burada erkek gibi cirkeflikler yapıyor. Adam olmaz bunlar izle maçını geç.

0|1
    1|0
    • Maç izlenen ben Galatasaray maçı dışında her neyse twetter'da denk geldim ben paylaşamam o derece küfürler

• Bende Galatasaraylıyım oda küçükken babam alıştırdı maçlardaki hatıralardan heyecandan hevesten onlari destekliyorum. Sorsanız hiçbirşey bilmem. Futbolla bile bolunebilen insanlar ışte kendi pislikerinde boğulsunlar.

• Besiktas taraftari taraftar degildir bosuna biz oyleyiz biz boyleyiz diye ovunmesinler

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• o kadar ileri gitmeyiz ama hatalarımız çoktu. tolga hem kendi hataların hemde defans hatalarından dolayı bu macı teslim ettik. olcay sen hep boşa koşuyorsun. demba ba paranın hakkını ver karıyla seviş sonra penaltıdan secdeye git. sen böylemi müslümansın. aslında suç bizde seni yükseltik şarkılar yazdık yaptığın ne anca penaltı atmak. önemli olan gerçek güçünü ortaya çıkarman. kayseri gibi bir takıma atıp burada atamazsan ben büyük futbolcuyum deme. musatafa ölüsün sadece. veli sürekli arkaya top gitti ve anca kesme takarak durdurabiliyorsun. töre sen tamam iyi oynuyor olabilirsin ama ağayında topu fazla tutuyorsun. tüm herkes yeneceğiz diye destek için televizyonun karşısında yerimizi aldık. herkes bağırıyor. golden sonra kimse birbirini tanımıyor sarılıyoruz. biliç böylemi olması lazımdı. cenk varken tolga , atiba ne iş yapıyor. artık bundan sonra demba ba gönderin. mustafa sakatlıkda biyere kadar artık git yani. doğduğumdan beri beşiktaşlıyım ama bu gün bize kabus yaşşattınız.

0|1
    0|0
  • Mac eksigine ragmen oynayip ozveride bulundu takim olarqk. kotuydu besiktas su demba ba mesala
    Oldukca formsuz doksan dakika sahada kaldi

0|1
    0|0
    • Bu arada resim var küfür Tweet atmışlar buraya atarsam kalkar o derece/ Taraftar moral bozdu herhalde. İzlemedim ben maçı.

• Sacma durumlar var maalesef..

• Formsuz dediğin Demba Ba bile 5. dakikada faulü alıp rakibini 10 kişi bırakmıştı ama hakem vermedi. Tolga'nın yaptığı tek şey yeteneksiz brugge oyuncularına ''biz bu turu geçebiliriz'' ümidi vermeseydi.

• http://i.hizliresim.com/M6QkYk.jpg

Küfürler yakışmaz bize... ama Tolganın bugünkü performansı çok ama çok kötüydü, topu bile doğru düzgün oyuna sokamadı ☹

0|2
    0|0
  • Katılıyorum kardeşim adamlar yenince oo beşiktaşım yenilince bu takımla olmaz hemen yermeler başlıyor stadda küfürler havada uçuşuyor o adam bir yanlış yaptımı yuhlandımı birdaha oynayamıyor korkusundan

0|1
    0|0
  • Yuuh. O kadar değil. Adamın suçu yok. O kadar maç eksiğine karşın oynayatanda suç.

0|1
    0|0
  • Oyun izlemeyen top bilmeyen adamı taraftar diye tribüne koyarsan olacağı bu arkada 30 metre boşluk bırakıp defansı yol geçen hanı yapan topcuları gormuyorlar...

0|1
    0|0
  • Kendi futbolcularına komple ana bacı düz giden ahlaksızlar simdi terbiye dersi verir olmuş olaya bak

0|0
    0|0
  • Türkiyedeki hiç bir taraftar takımının başarısını hak etmiyor inş hiç bir zaman hiç bir takım başarılı olamaz..

0|1
    0|1
  • Bir insanın annesine küfür eden insanlar kendi annesine değer vermeyen zavallı insanlardır.

0|1
    0|0
  • Bağıra bağıra kupaya giden takım arkadaşlarının 9 aylık emeklerini tek başına 15 dakikada p1c ettiği için.

0|0
    0|1
    • Cluj u elese diğerine takılıcak bir şey değişmez.

• Wolfsburg gelicekdi zaten o da en az 6-7 tane atacak bir takım şu an liginde birinci olması lazım en son öyleydi.

• Liverpoolu ezen takımdan bahsediyoruz değil mi?

• tolgayla ilgisi yok bjk mal bir takım. öne geçiyor şımarıyor maçı veriyor geçen haftada aynısı oldu.

0|1
    0|2
  • Kardeş genelleme yapmayalım ben çok eleştirdim takımdaki herkesi, ama Tolgayı ve Bilici ayrı eleştirdim. Maç eksiği olan bir oyuncunu riske edemezsin etti. Tolga vasat oynadı ama küfür etmedik çoğumuz. Bir gün değil hergün Beşiktaş.

0|0
    0|0
    • Genelleme nasıl olur bilmiyorsun galiba.

• Birkaç kişinin yaptığını tüm herkese mâl etme bence. Tolganın kişiliğine asla sözüm yok ama gel gelelim futbol kişilikle bitmiyor.

• Zenginlere antipati duymusuzdur hep. Soyadindan kaybediyor. Tolga fakir olsaydi keske yazik.

0|0
    0|0
  • Ben beşiktaş taraftarı kadar o. ç birini görmedim , alayı aynı , ulan sen olsan sanki orada çıkıp top oynayabiliceksin

0|1
    0|0
Yükleniyor...