Club brugge kolay lokma değil dediğimde gülenler vardı, onlara selam olsun?

Türk futbolu iste bu kendimizi abartmaktan ibaretiz. Haksızmıyım?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• tolga hem kendi hataların hemde defans hatalarından dolayı bu macı teslim ettik. olcay sen hep boşa koşuyorsun. demba ba paranın hakkını ver karıyla seviş sonra penaltıdan secdeye git. sen böylemi müslümansın. aslında suç bizde seni yükseltik şarkılar yazdık yaptığın ne anca penaltı atmak. önemli olan gerçek güçünü ortaya çıkarman. kayseri gibi bir takıma atıp burada atamazsan ben büyük futbolcuyum deme. musatafa ölüsün sadece. veli sürekli arkaya top gitti ve anca kesme takarak durdurabiliyorsun. töre sen tamam iyi oynuyor olabilirsin ama ağayında topu fazla tutuyorsun. tüm herkes yeneceğiz diye destek için televizyonun karşısında yerimizi aldık. herkes bağırıyor. golden sonra kimse birbirini tanımıyor sarılıyoruz. biliç böylemi olması lazımdı. cenk varken tolga , atiba ne iş yapıyor. artık bundan sonra demba ba gönderin. mustafa sakatlıkda biyere kadar artık git yani. doğduğumdan beri beşiktaşlıyım ama bu gün bize kabus yaşşattınız.

0|0
    0|0
    • İçimdeki tüm dusunceler bunun aynısı tıpkısının aynısı ya çok doğru kardeşim ba at8yorda kime at8yor bjk nin en büyük hatası bunları kabul etmemek bence bunları taraftar kabul etmek ama etmiyorlar genelde ve yönetime ve bilice hesap sormalıdır.

• saol karadeş zaten sinirim anca düzelmeye başladı.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• Dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi.

0|0
    1|0
    • Aynen öyle güldüler bide şimdide sırf onlara inat ben gülüyom yoksa sevindigimden degil

• belçikada 1-0 dan sonra o 2. gol gelseydi bugün bambaşka bir noktada olurduk. kaliteli takım değil imkan bulunca iyi değerlendiren takım brugge sadece

0|0
    0|0
    • Kaliteli takım değil ama oynamasını bilen takım bu takım 35 mac kaybetmedi bunlar sansa değil. Ve o ikinci gol gelseydi dedinya bjk atamadı ama adamlar ikinciyi atmasını bildi buda zaten sonucu belirledi. Futbolda iyi oynayan değil doğru oynayan kazanır.

• tolga maçı verdi ya

0|0
    0|0
    • Maalesef buda etkili oldu baya

• Ben besiktş kısıtlı kadro iyi işler yaptı ama bu kadroyu çok şişiriyosunuz dediğimde de Türk futbolu senin gibiler yüzünden gelişmiyo diyodu :))

0|0
    0|0
    • Aynen öyle sene basından beridir diyom bunu dinlemiyolar atiba yok bjk yok. Hic takıma yönetime laf etmiyorlar. Bu takımın daha devre arasına kadar doğru dürüst sağ beki yoktu. Orta sahada rotasyonu yoktu. Hala ikinci forveti ve kanatları yok. Ve stoperlerininde yedeği yok. Bunları hic dusunmeyip hakeme diğer taraftarlara ve şansa bağlıyorlar olayı. Bende buna gül7yom baya ama bu kadroyla iyi is yaptılar oda bir gerçek.

• haksıszın bence

0|0
    0|0
    • Sence öyle ama bu hep böyleydi hep abartt8k kendimizi

• Teşekkürler görüş icin

• sekiztaş 3-4 atar yollarız diyodu. hop nire atacaksınız diyodum. bak noldu şimdi

0|0
    0|0
    • İste naparsın simdi kuradan sonraki fikret ormanın sevincine bakıp küfrediyolardır.

• Lafa bak. Sanki brugge top oynadı iki maçta da. Şans eseri gollerle bu tablo oluştu.

0|0
    0|0
    • İyi oynamamış olabilir ama doğru oynadı ve kazandı ayrıca goller sans değil bjk bin hatası yani aptall8k salakl8k mallık, adamların zaten top oynamak gibi amacı yoktuki kazanmak gibi bir amacı vardı bunida yaptı maalesef. Bu gerçeği kabul etmeli olaya sadece taraftar gözüyle bakmak aptallıkt8r. Biraz gerçekçi bakmalisin biraz kendi takimini yönetimini teknik direktoru elestirmelisin.
      Fakir edebiyatı yapmaya gerek yok veya başka birine laf atmaya lafa bak demeyede. Hakem düdüğü çalmadan oyun durmaz ama bjknin ikinci golde tüm oyuncuları durdu bekledi. Bu sans değil dostum aptallık.

• Rakip uzun her hava topunu alıyor bjk buna rağmen hep hava topu attı. Bilic bunu gormemismi hic bu takımı izlenemismi ben bile izlerken kufrediyodum atılan her. Hava topunda bbu kadar açik ve ortada biseyi gorememek aptallık. bosvef hava topunu gir içeri eksilt adamı sut at ki iki golude öyle attın zaten ama yok illa hava.

• Zaten elinde töre gibi veli gibi tolgay gibi sutör oyuncular var dene bos bos orta actın kornerlerde dahil hiçbirine vuramadı bjk

Yükleniyor...