Tolga zengine temiz bir dayak atmak isteyen var mı?

Bu gece tarihi bir maç kaçtı liverpoolu eleyip avrupada adı geçmeyen bir takıma elendik tolga zengin bugün hatanın da ötesinde şeyler yaptı sıkı bir dayak haketti dimi

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar ileri gidilmaz ama bir ders çıkarmaları gerek.
    böyle takım olmaz. tolga hem kendi hataların hemde defans hatalarından dolayı bu macı teslim ettik. olcay sen hep boşa koşuyorsun. demba ba paranın hakkını ver karıyla seviş sonra penaltıdan secdeye git. sen böylemi müslümansın. aslında suç bizde seni yükseltik şarkılar yazdık yaptığın ne anca penaltı atmak. önemli olan gerçek güçünü ortaya çıkarman. kayseri gibi bir takıma atıp burada atamazsan ben büyük futbolcuyum deme. musatafa ölüsün sadece. veli sürekli arkaya top gitti ve anca kesme takarak durdurabiliyorsun. töre sen tamam iyi oynuyor olabilirsin ama ağayında topu fazla tutuyorsun. tüm herkes yeneceğiz diye destek için televizyonun karşısında yerimizi aldık. herkes bağırıyor. golden sonra kimse birbirini tanımıyor sarılıyoruz. biliç böylemi olması lazımdı. cenk varken tolga , atiba ne iş yapıyor. artık bundan sonra demba ba gönderin. mustafa sakatlıkda biyere kadar artık git yani. doğduğumdan beri beşiktaşlıyım ama bu gün bize kabus yaşşattınız.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Maçı ben izlemedim ama kardeşimin bağırışlarından dolayı az çok biliyorum sanırım 2 1 yenildi beşiktaş :/

0|0
    0|0
  • Cok nankorsunuz

0|1
    0|1
    • her zaman ki halleri :D

• Demek ki beşiktaşta 3. lig takımı gibi gelmiştir brugge :D
      Bu açıklamadan sonra daha açıklama yapmaz büyük ihtimal :D

• Tamam diyelimki dayağı haketti Tolga. Hatasi var tamam. Belkide onun yüzünden kayibedilen bir mac onada tamamm. Ama bir insanin meslegi ne olursa olsun annesine nasil küfür edile bilir ya. Ki hepimiz biliyoruz annesi vefaat etti. Bu nasil bir serefsizlik haysiyetsizliktir. Ben hayatimda bukadar hainlik bukadar serefsizlik görmedim. Mezarda yatan bir anneye ne insafsizca laflar edildi. Bende soruyorum, tolga herşeye ragmen hakettimi bu küfürleri?

0|1
    0|0
  • Deme öyle deme :/

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun takiminim ve oyuncularinin hakkinda boyle konusmaman gerekmez sen iyi gunun taraftarisin demek ki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Uefa sıralamasında 10 un sırada olan ( Türkiye 12.) bir ülkenin 13 kez lig 10 kez kupa şampiyonu olmuş uefa takım sıralamasında 55. sırada olan, şampiyonlar liginde galibiyet sayısı mağlubiyet sayısında fazla olan, şampiyonlar ligi finali oynayan tek Belçika nın bir takımından bahsediyorsun galiba.
    avrupada adı geçmeyen takım bu halde iken bizim ülke olarak ne halde olduğumuzu tekrar tekrar görmüş olduk

0|0
    0|0
  • Avrupa'da adı hiç geçmeyen takım bu sene avrupa liginde hiç yenilmedi, bunu bir Galatasaray'lı olarak hatırlatırım. Bazen olmayınca olmuyor, buraya kadar gelmekte bir başarı. Tebrikler Beşiktaş.

0|0
    0|0
  • Club brugge adı geçmiyor öyle mi. ?

Sizden daha sağlam ve büyük kulüptür brugge.

Birşey söylemeden bir araştırın sonra konuşun.

Yazık adam size çok maç kazandırdı oysaki ama sizden beklenen bu

0|0
    0|0
  • CENK GÖNEN in kritik kurtarışlarıyla biz son 16 ya kaldık...
    Sen neden TOLGA ile çıkıyorsun ki maça? :@
    Önce PİLİÇ i döveceksin :@

0|0
    0|0
  • sanki bali çekmiş gibiydi maçı sat desen bu kadar yapamazdı anlam veremedim o an kesinlikle maçta değildi

0|0
    0|0
  • Tüm takıma atın.

0|0
    0|0
  • Bjk taraftarı ne nankörmüş. bir yığın malın içinde bitek tolgayı mı kestirdiniz.. tolga içlerinde en masumu.

0|0
    0|0
    • Doğru kardeşim Pektemek'in pozisyonu maçın kader anıydı saolsun hem bencillik yaptı hemde acemilik.

• Evet tolga hatalar yapmış olabilir..._? Takıma ne diceksin 1-0 ı ele geçirmiş ama hala savruk oynuyor arkada 20-30 metre boşluk bırakıp topla tufekle saldırıyor... yedıgınız gollerın hepsi acık bırakılan defans hatasından kaynaklı takıma çemkirmelisiniz...

İspanyadaki Sevillia-Fenerbahçe maçını ac izle Volkanın yediği golleri 2-0 yenık durumdan turun gelişini takımın isteğini disiplinini şimdi ondan sonra konus

0|0
    0|0
  • Avrupada adı geçmeyen takım diyorsun.
    Sanki senin takımın avrupanın göz bebeği.

0|0
    0|0
  • Adamın ne suçu var? Sakat sakat oyuna sürdüler

0|0
    0|0
  • haketmedi , yaptıklarına saysınlar bu durumu. tolga iyi bir insan asıl dayağı bilic haketti.

0|0
    0|0
  • Peki o zaman biz Emenike'ye napalım? Soruyorum sana.

0|0
    0|0
  • hakketti

0|0
    0|0
Yükleniyor...