Gerçekten çok yazık oldu. Ne düşünüyorsunuz Beşiktaş maçı hakkında?

Gerçekten çok yazık oldu. Ne düşünüyorsunuz Beşiktaş maçı hakkında?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben böylesine isteksiz ruhsuz bir beşiktaş görmedim sahada Fenerbahçeliyim ve üzüldüm acıkcası tolganında biryerden sonra yapacak bişeyı yok beşiktaşlı topcular fazlasıyla aceleci gereksiz hızlı oynayıp uzak şutlarla iş yapmaya calıstılar oyun denen hiç bişey yoktu mahalle macına cıkmış gibiydi beşiktaş

0|1
    0|0
  • tolga hem kendi hataların hemde defans hatalarından dolayı bu macı teslim ettik. olcay sen hep boşa koşuyorsun. demba ba paranın hakkını ver karıyla seviş sonra penaltıdan secdeye git. sen böylemi müslümansın. aslında suç bizde seni yükseltik şarkılar yazdık yaptığın ne anca penaltı atmak. önemli olan gerçek güçünü ortaya çıkarman. kayseri gibi bir takıma atıp burada atamazsan ben büyük futbolcuyum deme. musatafa ölüsün sadece. veli sürekli arkaya top gitti ve anca kesme takarak durdurabiliyorsun. töre sen tamam iyi oynuyor olabilirsin ama ağayında topu fazla tutuyorsun. tüm herkes yeneceğiz diye destek için televizyonun karşısında yerimizi aldık. herkes bağırıyor. golden sonra kimse birbirini tanımıyor sarılıyoruz. biliç böylemi olması lazımdı. cenk varken tolga , atiba ne iş yapıyor. artık bundan sonra demba ba gönderin. mustafa sakatlıkda biyere kadar artık git yani. doğduğumdan beri beşiktaşlıyım ama bu gün bize kabus yaşşattınız.

0|0
    0|0
    • haklısın yeter ya, demba ba yatıyor koşmuyor bile, tolga ya bir lafım yok çok iyi bir kaleci fakat bugün bir sıkıntısı vardı sakattı galiba biraz, cenk sakattı haberde okumuştum, atiba yı neden almadığını düşündüm sakatlıktan yeni çıktı fener maçına sakladı bence, bu maçı da kesin alırız gözüyle baktı bilic, ama olmadı işte. Olcay desen sadece koşuyor, başka bir şey yaptığı yok. Kerim frei ondan bin kat daha iyi

• aynen kardeş artık takımın değişmesi gerekiyır

• Üzüldüğüm tek şey sosyal medyada tolgaya küfür edilmesi, annesi vefat ettiği hafta maca cıkmıstı oysaki, YAZIK

0|1
    0|0
    • aynen ya bizimkilerin yaptığı da çok kötü... Bir adam iyi olduğunda yerler göklere sığdıramıyoruz kötü olduğunda ana avrat sövüyoruz. Böyle olmamalı, Tolga hala çok iyi bir oyuncu. Bu maçta çok kötü olsada.

• Aynen öyle dostum

• Mal Beşiktaş , yattik anasını satayım

0|1
    0|0
  • yani Beşiktaş için söylemiyorum türk futbol takımlarının Galatasaray Fenerbahçe de dahil buna Avrupa da başarılı olması imkansız bence.. öncelikle zihniyetin değişmesi lazım

0|0
    0|0
    • Haklısın... Mahalle takımına yenildik... Liverpool'a elensek üzülmezdim ama uzun top yapan, pas yapamayan bir takıma elendik.

• aynen öyle.. gördün işte bulmuşlar 19-10 yaşında afrikalı hızlı çocukları işi bitirdiler..
      yani beşiktaştan 2 gömlek küçük bir takım eledi beşiktaşı yazık...

• haklısın kardeş

• oyuncuların motivasyonu neden bu kadar düşüktü onu pek anlayamadım ama belli bölgelerdeki oyuncu kalitemiz bizi kupaya kadar götüremezdi bir yerde tökezleme gelirdi brugge e denk geldi

0|0
    0|0
  • Tolga Allah evine ateşler salsin

0|0
    0|0
    • öyle demeseydin iyiydi ya, o adam sakattı galiba, yoksa o kadar kötü olamazdı..

• Anladım ama pazara düğün var rahat ol sen :) feneri gelin getirecez

• İnşallah dediğin gibi olur :)

• Goodbye beşiktaş

0|0
    0|1
  • tur atlamak isteyen gonulden oynar.

0|1
    0|0
    • aynen öyle, yorgun gibi oynadılar, hiç istekli değillerdi, 1-0 dan sonra tamam aldık dedim ama sonra içine ettiler

Yükleniyor...