Aşk ayrılırken bile sevdiğini mutlu etmek midir?

arkadaslar ben 3 ay önce kız arkadasımdan ayrıldım 3 ayın 2 haftası telde konsutum ondan sonraa okulun son günü karsına cıktım konusmak istemedi telleri acmadı engelledi her yerden engelledii tesadüf eseri haftaın 2 günü kursa gittigini ögrendim sizce o beni görmeden görünce öfke kusuyo adımı bile anmıyoo nefret ediyo siniri halen gecmedi s sizce beni o görmeden ona ne süprizler yapabilrim filim izliyenler tavsiye edebilirmiiii s o grmücek ama kendimi hatırlatcak bisler olmalııı beni unutmasın

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Neden ayrıldınız bilemiyorum ama kız sana öfke kuscak kadar sinirlendiyse, yapıcakların ters tepebilir ve kin duymaya bile başlayabilir. Olmamışsa olmuyodur. Fazla zorlamanın anlamı yok. Belli ki unutmak istiyor ki konuşmuyor, görüşmüyor.Bu anlamsız ısrarın sebebi ne?

0|0
    0|0
    • A S K arkadasım anladınmı ask

• Aşk dediğinde gerektiğinde acı çeksen de gitmen gerekir. Biraz beklersin, siniri azalmaya başlayınca konuşmaya çalışırsın yeniden. Olmazsa olmicaktır zaten.

Kızlar Ne Diyor 3

• ''Aşk ayrılırken bile mutlu etmektir'' tabirine katılmıyorum. Başına bela olmasın diye ayar veriyorsun.

0|0
    0|0
  • neden ayrıldınız peki.

0|0
    0|0
  • kızın kalbini mi kırdın affetmesini mi istiyorsun?

0|0
    0|0
    • ayrıldık iste ewet affetmesi isitryorum ama geri adım atmıyo s

• hımm bitirmiş demekki kafasında. zorlama derim.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...