Bu Nasıl Bir maçtı?

Şerefsiz Club Brugge futbolcuları!! İbne Hakem Kendini forvet sanan Tolga... Yazık Bu Taraftara Kısılan seslere kırılan Kalplere... Beklemediğim bir sonuçtu. Üzüldüm fazlasıyla ama yapacak hiç birşey yok... Bir Gün Değil Hergün Beşiktaş.. der susarım ♥♡

0|0
3|26

En İyi Erkek Görüşü

• SiyahIa beyazı ayıran çizgi öIümIe yaşamı ayıramaz ki he yoIun sonunda öIüm oIsada sevenIeri kimse ayıramaz ki bu sen şampiyon göreIim sizi öImeden mezara koymayın bizi korkutamaz bizIeri musaIIa taşı öIümüne seviyoruz biz beşiktaşı yağmurIu bir günde görmüştm seni üstünde çubukIu formaIar wardı bir anda tutuIdum aşık oIdum ben hayatın anIamı siyah beyazdı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Babamın BJK hakkında ki yorumu:

Yiyeceğiniz kadar yediniz zaten. Bari dayak atında öyle gönderin ak.

1|1
    1|1
  • Yazık oldu sorma ya, çok sinirliyim şu an , dalga geçtiler taraftarla

1|0
    0|0
  • böyle takım olmaz olsun. tolga mal sadece. olcay boşa koşuyor. demba ba paranın hakkını ver karıyla seviş sonra penaltıdan secdeye git. sen böylemi müslümansın. musatafa ölüsün sadece. tüm herkes yeneceğiz diye destek için televizyonun karşısında yerimizi aldık. herkes bağırıyor. golden sonra kimse birbirini tanımıyor sarılıyoruz. biliç böylemi olması lazımdı. cenk varken tolga. atiba ne iş yapıt-yor. artık bundan sonra demba ba gönderin. mustafa sakatlıkda biyere kadar artık git yani. takımda en iyisi tolgay arslandır.

0|0
    0|0
    • tolga hem kendi hataların hemde defans hatalarından dolayı bu macı teslim ettik. olcay sen hep boşa koşuyorsun. demba ba paranın hakkını ver karıyla seviş sonra penaltıdan secdeye git. sen böylemi müslümansın. aslında suç bizde seni yükseltik şarkılar yazdık yaptığın ne anca penaltı atmak. önemli olan gerçek güçünü ortaya çıkarman. kayseri gibi bir takıma atıp burada atamazsan ben büyük futbolcuyum deme. musatafa ölüsün sadece. veli sürekli arkaya top gitti ve anca kesme takarak durdurabiliyorsun. töre sen tamam iyi oynuyor olabilirsin ama ağayında topu fazla tutuyorsun. tüm herkes yeneceğiz diye destek için televizyonun karşısında yerimizi aldık. herkes bağırıyor. golden sonra kimse birbirini tanımıyor sarılıyoruz. biliç böylemi olması lazımdı. cenk varken tolga , atiba ne iş yapıyor. artık bundan sonra demba ba gönderin. mustafa sakatlıkda biyere kadar artık git yani. doğduğumdan beri beşiktaşlıyım ama bu gün bize kabus yaşşattınız.

• ilk golü yediklerinde çıldırdım resmen.
    3 tane adam bir kişiyi yakalayamadı,
    tolga kaleden çıkmadı...

böyle gol yersek bir b*k yapamayız.
    eğer cenk sakat filan değildiyse tolgayı oynatmak büyük yanlıştı...

0|0
    0|0
  • Bir derdim var bin dermana değişmem asla!

1|0
    0|1
  • Brugge da hakemede hakaret etmenı gerektircek hiç bişey yoktu adamlar cıkıp işlerini yaptılar beşiktaşlı topcular asalak gibi oynadılar savrup sacma sapan uzaktan sutlar falan tek bir ayagında topu tutacak oyuncu yoktu beşiktaş olcay veli motta gokhan mustafa pektemek hiç birisi bir cacık yapamadılar o opare de ne oyle rezilleri oynadı ba ya bişey demiyorum o da ayrı bir beşiktaş yonetımının şişirmesi anadolu takımlarına bousu oten bir topcu

Kadıköy e bekliyoruz ama bu kadar silik sönük bir futbol istemiyoruz savaşmanızı istiyoruz bize karşı 10 kişiyle kalecisiz bizi yendıgınız maçtaki ruhunuzu istiyoruz gs gibi ts gibi 10 kişi ile defans yapacaksanız gelmeyin hiç

0|0
    0|0
  • Her ne olursa olsun Böyle Sosyal Bir medya sitesinde Avrupada yer edinmiş bir kulübe hakaret etmen doğru değil. Hemde direk kişililere..

Futbolcularda suç yok kim olursa yatardı... Hakem Belki haksızdı ama küfüre gerek yok yinede.

Beşiktaş Yenilmiş olabilir Ama kesinlikle Herşeyi kaybetmiş değil. 100 yıllık köklü bir kulübün taraftarına yakışmayan Sözler...

M&R

0|0
    0|0
    • Hak ediyorlar... kollardan tutup çekmeler omuz atmalar çelme takmalar? Bana yakışmıyor belki ama üzerlerinde çok güzel duruyor...

• Tolga verdi maçı.
    Bir gün değil her gün beşiktaş <3

1|0
    0|0
  • he ya. şşok oldum. hemen verdiler maçı. ama yine de Beşiktaşk.

1|0
    0|0
  • Brugge li oyuncularla hakeme niye küfür ediyosun onlar işini yaptı. Goodbye beşiktaş! Pazar günü Kadıköy cehennemine gelin

0|0
    1|3
    • Kadıköy cehennemi mi :D orası otoban giren çıkan belli değil

• Bülent yıldırıma sor neden kazanamıyormuş Beşiktaş diye

• He canım her sene kazanmaya geliyosunuz zaten. Alıştık artık brugge fragmandı asıl film Kadıköyde

• Tecavüz ettiler l*n resmen.. (bende Beşiktaşlıyım)

1|0
    0|0
  • Bence de susmalısın :)

0|1
    0|0
  • Brugge futbolcularında hiçbir sıkıntı yoktu. Hangi takım olsa yatardı ve süreye oynardı bu çok normal. Hakem kötü de değildi. Problem Beşiktaşlı topçularda ve Bilicteydi. Sakatlıktan çıkan Tolga ve Mustafa'nın bu maçta oynaması Necip'in stoper oynatılması Olcay ve Ba gibi gereksiz futbolcuların olması. Yazık ya oraya gelen taraftara.(1-2 olduktan sonra maçı izlemedim) Ve lanet olsun iddaam Beşiktaş'tan yattı.

0|0
    0|1
  • bilic maçı mahvetti

0|0
    0|0
  • Uefanın hakem notunu merak ediyorum..

0|0
    0|0
  • böyle olacagı belliydi. geçen macta ilk golü biz attık ondan sonra adamlar istediği gibi gol attılar. demba ba zaten 3 haftadır sıcıyor. haketmedik kazanamadk bu kadar

0|0
    0|0
  • Futbolu fazla ve gereksiz büyütüyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş çok dandik oynadı

0|0
    0|0
  • Yemekten tirnak kalmadi

0|0
    0|0
  • 500 lıradan oldum şerefsızlerın yuzunden

0|0
    0|0
  • Keşke daha iyi sonuç alınabilseydi ama Bjk nın çok büyütüldüğünü herkes biliyor.

0|0
    0|0
  • 1 sıfırdı ne oldu sonuç

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kendi içinden 2 kişi tarafından ihanete uğradı.

1- Atiba, Soşa ve Serdarla başlamayıp, Pektemeki 75 dakika sahada tutan, şu an çok formda olan kaleci Cenkin yerine uzun zamandır maç yapmamış olan Tolgayı oynatan Biliç
    2- O topa çıkmayıp, iş işten geçtikten sonra çıkmaya karar verip, gözgöre göre rakibin gol atmasını sağlayıp oyunu 1-1 e getiren kaleci Tolga

Bunlara 90 dakika hayalet gibi oynayan, takımı 10 kişi oynar gibi bırakan olcay şahanıda ekleyebiliriz

1|0
    0|0
  • Sekiztaş olmadı bu sefer

0|0
    1|1
    • Cesaretin kadar konuş.

• Ortada bir rezillik varsa oda sizlersiniz? Siz nerdesiniz? ;;)

• Dandik bir takım dan kendi sahamız da 3 gol yiyen biz değiliz hanımefendi :/

• Elendiniz işte daha konuşmaya gerek yok.

0|0
    1|0
    • Gerek duymuyorsan burayı terket gizli kullanıcı...

• O 8 tane taşı çok gizel döşeyebilirim bir yerlere ;) ha birde yukarıda da senin gibi tipler vardı onada aynu şeyi söyledim "Cesaretiniz kadar konuşn Gizli kullanıcılar"

• Ya * kızım ya

Kızlar Ne Diyor 3

• Karakartalim sen bizim herseyimizsin!!!❤️

1|2
    0|1
  • bitene kadar küfür ettim.

0|0
    0|0
  • Bir kiz fanatik olabilir lakin küfür etmek yakismaz

0|2
    1|1
Yükleniyor...