Kadınsı mı olmalı yoksa erkek gibi kendini koruyan mı?

sorum şöyle ki, ben bazen aradığım kız, çok naif kadınsı olsun, etek filan giysin, erkek gibi olmasın diyorum.

sonra bazende ya ortam belli diyorum, aradığım kız kendini koruyabilecek, dışarıdaki tehlikelere karşı koyacak, kendini taşıyabilecek birisi olsun diyorum. sizce bu bir çelişki değil mi.

Diğer hem cinslerim ne düşünüyor bu konuda

0|0
61

En İyi Kız Görüşü

• sadece sevdigim erkegi hiç olmadıgım kadar kadınsı ve çocuksu davranırım başka erkeklerle muattab bile olmam gerekginden fazla erkk gibi olurum yolda yürürken kaşlrımı çatar sadece önüme bakarım :)))

0|0
    0|0
    • :))) bi an gözümde canlandırdım gerçekten ürkütü, kaşları çatık bir kız, hele bide ağzını oynatıyorsa sessiz sessiz kesin sövüyordur içinden :)

• henüz öyle birisi yok ama olduğunda bu söylediklerine kesin dikkat edicem. sağol tüyolar için işime yarayacak eminim

• :)) sende sagol :d

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• bnce kadınsı olmak hatun dediğin hatun olmalı

1|2
    0|0
    • ee yani erkeği severken kadınsı olsun ister, ama kadınsı olunca daha zayıf güçsüz duruyor sanki. oysa kendini koruyan yeri geldimi yumruğunu masaya vuran kadınlarda var bu ikilemde kaldım doğrusu

• Hemcinsin değilim ama kadınlar giydiklerine adapte olup o ruh haline girer zaten,Yeri ve zamanına göre giyinsin ömrü boyunca tek tip giyinecek diye bir zorunluluk mu var?

0|0
    0|0
    • tek tip değilde alışkanlık denebilir, kıyafetin benim gözümdeki yansımasını söyledim, yani nasıl desem daha kadınsı giyinmişse daha zayıf tehlikelere açık gibi görüyorum, olasılık olarak daha yüksek yani

• ben ikisiyimde:)

0|0
    0|0
  • etek giyince kendilerini korumaktan aciz mi oluyorlar

0|0
    0|0
    • eteği konu anlaşılsın diye örnek olarak verdim, ama sanki daha bir zayıf kendini koruyamayan havası veriyor

• anlatmaya çalıştığın şeyi anlatamaman benim sorunum değil.

neyse.

• karşıdaki anlamak istemeyince, ben ne yapayım arkadaşım. zaten ben kızların durumu anlamalarından şüphe ettiğim için erkekler dedim öncelikle ama tek anlamayan kız sen çıktın

• çelişki değil elbette. bu yerine ve durumuna göre nasıl davranması gerektiğini bilen kadın tanımıdır.

0|0
    0|0
    • evet yerine göre iyi, ama böyle hanım hanımcık, süslü bir bayanın kendini koruması daha zor sanki

• aynen öyle. sen bakma erkeklerin güç gösterisine. erkeklerin çoğu korkar kadınlardan.

• evet evet bizzat şahid oldum öyle bir duruma, korktukları kesin

Erkekler Ne Diyor 1

• ne kadar koruyabilir ki ya

naif olsun iyidir ben herkesi döverim olmadı pıçaklarım o da olmadı magery kasarın kal vas flammmm

0|0
    0|0
Yükleniyor...