Tolga Zengini Islıklayan Beşiktaş Taraftarları Neden Dembabaya Hiçbirşey Söylemiyorlar?

Anca sesiniz bu ülkenin evlatlarina çıkar. Dembabaya sövesenize hadi. Ne yaptı Dembaba bugün kalas gibi orda durdu ayağına gelen bütün topları olumsuz kullandı penaltı olacakta gol atacak Neden dembabaya sesiniz cikmiyor?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• böyle takım olmaz olsun. tolga mal sadece. olcay boşa koşuyor. demba ba paranın hakkını ver karıyla seviş sonra penaltıdan secdeye git. sen böylemi müslümansın. musatafa ölüsün sadece. tüm herkes yeneceğiz diye destek için televizyonun karşısında yerimizi aldık. herkes bağırıyor. golden sonra kimse birbirini tanımıyor sarılıyoruz. biliç böylemi olması lazımdı. cenk varken tolga. atiba ne iş yapıt-yor. artık bundan sonra demba ba gönderin. mustafa sakatlıkda biyere kadar artık git yani. takımda en iyisi tolgay arslandır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 9

• Bende bunu anlamıyorum tek suçlu Tolgaymış sanki BA 90 dakika olumlu hareketini görmedim Pektemek öyle Olcay öyle Töre öyle Veli öyle Necip öyle ama Tolgada Tolga böle efendilerin ezilmesine evet belki iyi gününde değildi ama haksız yere yerden yere vurulmasına sinirleniyorum Volkan ne çirkeflikler yapıyor taraftarı sahip çıkıyor Tolgayı bir maçta yuhlamalar yerden yere vurmalar maçı sattımı dmeler yakışmıyor.

0|0
    0|0
  • Dembabanin performansi gercekten dustu son yarim saate cikmasi gerekti ama oana demezler tolga zengine kizarlar

0|1
    0|0
  • Maç boyunca dembaba kaç tane pozisyon geldi hiç bakımı? ulan görende adam 25 golün hepsini penaltıdan attı sanar tolgaya gelince formsuzdu hata onda değil onu oynatan billicde

0|0
    0|0
    • Ayağına gelen topları olumlu kullanabildimi? Mesele ayağına top gelmesi değildir oyuncunun kendi pozisyonunu yaratmasıdır büyük oyuncular böyle ortaya çıkarlar.

• Burak yılmazın en büyük özelliği nedir biliyormusun? Pozisyonlarda mudahele olmasa bile kendini yere atmasıdır dembaba özelliği kaleye attığı şutlardır bu maçta çok pas yaptı sosa eksik atiba yok olcay mustafa formsuz sen koşmaktan bahsediyorsun

• Ya bırak kardeşim bu bahanelerle kimseyi kandıramassınız

• Tolga yi ıslıklamak yanliş, Demba Ba belirli potansiyeli olan bir oyuncu. Beşiktaş onu pozisyona sokacak oyunu oynayamiyor. Sosa nin olmayişi da etkili.

0|0
    0|0
  • Çünkü Tolga Zengin Trabzonda oynadığı için. aynı hatayı necip uysal yaptı tribünlerde çıt yoktu

0|0
    0|0
    • Necip son goldeki hatasına kadar kusursuz oynadı. Tolganın 1 tane olumlu hareketi yok.

• Sıra onada gelir tolganın yediği ilk gol asla yenilmicek bir gol ben o formaya asla layık değil

0|0
    0|0
  • Demba ba nın da necibin de olcayın da tolganın da a. m. k

0|0
    0|0
  • Yok demba ba'ya yeni beste yazarlar..

0|0
    0|1
  • Adam 5. dakikada faulü almış rakibini oyundan attırmıştı normalde, hakem vermediyse Ba ne yapsın?

0|0
    0|0
    • Adam kalasın teki koşmuyor bile ayağına gelen bütün topları rakibe verdi

Yükleniyor...