Tolga Zengin maçı sattı mı?

Ne içmiş maçtan önce bilen varmı?

Güncellemeler:
futboldan anlamayanlar yorum yapmasın
Elinde oje dudaginda ruj nasil koydu sana kılap bürujjj :D:D

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• böyle takım olmaz olsun. tolga mal sadece. olcay boşa koşuyor. demba ba paranın hakkını ver karıyla seviş sonra penaltıdan secdeye git. sen böylemi müslümansın. musatafa ölüsün sadece. tüm herkes yeneceğiz diye destek için televizyonun karşısında yerimizi aldık. herkes bağırıyor. golden sonra kimse birbirini tanımıyor sarılıyoruz. biliç böylemi olması lazımdı. cenk varken tolga. atiba ne iş yapıt-yor. artık bundan sonra demba ba gönderin. mustafa sakatlıkda biyere kadar artık git yani. takımda en iyisi tolgay arslandır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sakatlıktan yeni çıkan oyuncuya forma verdiler giydi. Üzerinde hala Beşiktaş forması taşıyan oyuncuya daha seviyeli yorumlar yapmak gerçek Beşiktaşlılara düşen.

0|2
    0|0
  • Bir Fenerbahçel'li olarak olaya bir gerçekçi bakılması yönündeyim. Bu bir maç. Önemli..
    Sakatlıktan yeni çıkıp oynamak fedakarlık değil takımı yakmaktır diye düşünüyorum. Çok üzüldüm olum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• insan kendi gibi görürmüş karşısındakini, güncellemenden anladıkmi bayağı zevk vermiş sana yabancı...

0|0
    0|0
  • Satmak demeyelim de kazmalığını konuşturdu. O adamın degajları her zaman başımızı ağrıtıyordu zaten ama bu sefer pahalıya patladı. Sen 2 aydır oynamayan kaleciyi, form tutmuş kalecine değişirsen elenmeyi de hak edersin hiç kusura bakmasın baş hatalı Bilic.

0|0
    0|0
  • Tolga maçı satıcak bir insan değil öncelikle. Tek sorumlu Tolgada değil Ba Pektemek Olcay Töre maçı sattımı sorusu sormuyosunda niye Tolga ileri uçtaki bir oyuncu olumlu birşey yaptımı? Yakışmıyor bu sorular iyigün taraftarlığına gerek yok.

0|0
    0|0
  • öyle bir adam maçı satabilir mi sence yanlış düşünüyosunuz bence..
    ercan tanerin de maçın içinde dediği gibi futbol hatalar oyunu ve brugge bu hataları değerlendirdi sadece... bir oyuncunun üzerine yıkmamak gerek

0|0
    0|0
  • tolga zengin mi bence ramon mottayla beraber maçın en iyisiydi Galatasaray lıyım köküne kadar Beşiktaş ı tuttum bugün bağıra bağıra izledim kesinlikle ilersi berbattı gökhan hiç bşy yapmadı olcay mustafa maçta yoktu veli cok top kaybetti oparenin kanadı yol geçen hanı oldu adamlar koşarak geçip gitti takım oyunundan zerre yoktu bugün Beşiktaş ta golde bireysel geldi zaten

0|0
    0|0
    • tolga naptıki macın en iyisiydi hacı degaj bile yapamıyan adam

• bırak söylediğin şeye bak degajmış ilerdeki hucum hattındaki adamlar naptı bana bugün onu söylesene tolganın 3 tane net kurtarışı var maçta daha maçın başında 1 pozisyonda 2 gol cıkardı bruggenin 3 golunede bak 3 üde karşı karşıya ilk golde adam arkadaş depar atarak sadece koşarak savunmayı geçiyor tolga napsın 2. golde adam ceza sahasnda tek basına tolgayla calım atıyor napsın tolga son gol gene savunma hatası karşı karşıya bide ıslıklıyorlar büyük ayıp yapmıştır bugün taraftaar

• insanların vebalini almak bu kadar kolay olmamalı bence takım defansı kötüydü kaleci zaten vasat bir kaleci..

0|0
    0|0
  • Taraftar kaleciyi harcadi resmen adam yeni sakatliktan cikti tamam bu bahanesi olamaz ama yuhlamalari hos degildi bence

0|0
    0|0
  • Kötü oynamiş ve hatalar yapmiş olabilir ama maçı sattı yorumlari yanliş.

1|0
    0|1
  • Goodbye beşiktaş

0|0
    1|0
Yükleniyor...