Beşiktaş hakkında yapılan yorumlar, Beşiktaşlılar?

Bence yeterli her takım yenilmiştir vs. Beşiktaş gayet güzel oynadı ve Beşiktaşlı olarak her zaman en iyisi Beşiktaşk benim için umarım tüm Beşiktaşlılar için öyledir

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Hayırlısı diyelim, yenmekte var yenilmekte.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• böyle takım olmaz olsun. tolga mal sadece. olcay boşa koşuyor. demba ba paranın hakkını ver karıyla seviş sonra penaltıdan secdeye git. sen böylemi müslümansın. musatafa ölüsün sadece. tüm herkes yeneceğiz diye destek için televizyonun karşısında yerimizi aldık. herkes bağırıyor. golden sonra kimse birbirini tanımıyor sarılıyoruz. biliç böylemi olması lazımdı. cenk varken tolga. atiba ne iş yapıt-yor. artık bundan sonra demba ba gönderin. mustafa sakatlıkda biyere kadar artık git yani. takımda en iyisi tolgay arslandır.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş iyi veya guzel falan oynamadı kandırma kendini bu 1. si oynadıkları yer Türkiyedeki br anadolu takımı falan değil avrupa arenası oyle olmuıyor aynı olayı Gs tromso ya yappmıstı yonetici cıkıp mactan once tromso ya elenirsek ulkeyı terkederiz demişti adamalr gelip çatır çatır elemişti... Beşiktaşlı topcular aceleci oynadılar topu ayaklarında tutamadılar oyun çevirmediler atakları hemen sonlandırmak ıstedıler 1-0 olduktan sonra brugge saldırcaktı ve buna orta sahayı derleyip toparlayıp engel olamadı beşiktaşlı topcular ve biliç acık oynadılar ve golu yediler sonra iyice acele ettiler doldur boşalt yaptılar dk 65 daha 25 dk var doldur boşalt yapıyor arka bomboş beşiktaşlı topcular ve biliç tamamen elelriyle ikram ettiler brugge e maçı

0|0
    0|0
  • Beşiktaş iyi oynadı sözün hariç katılıyorum.

0|0
    0|0
  • Bana göre hiç iyi oynayamadılar..! Rakip çok iyi disiplin kontra ataklarla golleri bulduar.. Beni üzen durum liverpool! u yenipte club brugge takımına elemensi iyi olmadı.. Club Burgge hakkıyla tur atladı.. Beşiktaş artık lige döndü..

0|0
    0|0
  • Yol yedikten sonra, takım çöktü. Tempo düştü, kötü oldu. Zorlu rakipler yok aşırı derecede, final bile görülebilirdi. Emek'ler boşa gitti.

0|0
    0|0
  • Bir derdim var bin dermana değişmem asla! Siyah beyaz devam..

0|0
    0|0
  • Beşiktaşlı değilim ama maç sonuçta yenmekte var yenilmekte hem yenerken iyide yenilirken kötü mü bazı insanlar böyle

0|0
    0|0
  • Çok erken elendik.. artık lige odaklanmamız lazım.

0|0
    0|0
  • Sağlık olsun.

0|0
    0|0
  • güzel bir geceydi ama yene bilrdik biz bu takımı bir günlük için sevmedik...

0|0
    0|0
  • Rakip takım Beşiktaşlı oyuncuları tek tek analiz etmiş, ona göre de maça hazırlanmış.

0|0
    0|0
  • Millet çok haksızlık ediyor Beşiktaş'a

0|0
    0|0
  • Kesinlikle benim için de öyle yapacak birşey yok unuttum bile dünde bugünde beşiktaş

0|0
    0|0
  • güzel oynamadık

0|0
    0|0
  • yaramız derin

0|0
    0|0
  • Beşiktaş lamos puro !

0|0
    0|0
  • Denizi gecti derede boguldu Besiktas yazik oldu bence

0|0
    0|0
  • Beşiktaş yenilip elenmemiştir aslında. Spor yazarı diye ortalıkta kıç - baş oynatanlara bakın. Yıllardır yıllardır "destan" yazmaktan "Lokum gibi kura" nedir bir türlü öğrenemediler. Hadi ülke içinde diğer takımları küçümsüyorlar, adını bile anmıyorlar ama işte sınırdışı alanda olay bu... Bu çapsızların gazına gelmeyin çünkü sonuçta siz de üzülüyorsunuz. Futbol bir oyundur ve her türlü sonucu vardır. Eğlenmenize bakın, dünyanın sonu değil...

0|0
    0|0
  • Bu bayanın tarihten haberi yok. Daha Brugeyi eleyemiyorlar geliyor burada en iyisi Beşiktaş diyor asdfghjkl.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Şimdi açık konuşalım, Beşiktaş'ın ilk maçtaki performansından eser bile yoktu. Konsantre değillerdi, yersiz ve gereksiz hatalar yaptılar. Ha ama bu sevdamızı etkiler mi? Hiç bir zaman.
    Takımını sadece zaferinde destekleyen yalakalardan değiliz neyse ki. Yenilgimize ağzından salyalar saça saça kahkahalarla sevinen yüzsüzlerden de uzağız neyse ki.

En kötü gün bugünse, bugün de Beşiktaş ulan!

0|1
    0|0
  • En kötü gün bugünse bugünde Beşiktaş. Kupaya kadar değil son nefese kadar Sevdamız var olsun.

0|0
    1|0
  • Teneke dedikleri kupaya ağlayan taraftar topluluğu :D:D

1|0
    0|1
    • Cinconlar uzak oyna canım

• Belçika takımını destekliyorsan senin Türk olmandan şüphe ederim ! Fransız d... anladın sen ! :)

• He sen haklısın kızım he

• Sevinçten kuduruyor bazıları. Böyle ağızlarında köpük falan

0|0
    1|0
  • Yani sizin icin oyle olsun tabi 😄

0|0
    0|0
Yükleniyor...