Beşiktaş'ın taraftarı Real'de olsa Barcelona bile puan alamaz Bernabau'dan ama bu taraftara bu takım küçük gelmiyor mu?

Beşiktaş'ın taraftarı Real'de olsa Barcelona bile puan alamaz Bernabau'dan ama bu taraftara bu takım küçük gelmiyor mu?

Güncellemeler:
Beşiktaşlı değilim sataşmalar olmasin taraftarı övdük..

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Taraftarla bitmiyo iş malesef kaldıki bugün 1-1 den sonra futbolcularını yuhlamak yerine destekleselerdi farklı olabilirdi şimdi biride sormuş Tolga maçı sattımı diye. Genel olarak tezahüratta iyi giderken iyiler ama hakemide baskı altına almak rakibide baskı altına almak gerekiyor sadece kartal gol gol gol yetmiyor.

0|0
    0|0
    • Erman Toroğlunun bir sözü vardı o aklıma geldi Fenerbahçe taraftarı maçı oynuyo takımla birlikte defans yapıp atağa kalkıyo rakibi baskı altına aliyo Beşiktaş taraftarı çoğu kez kendini eğlendiriyo demişti aynen öyle..

• Texas'ı seviyorum ben adamlar çok ii konya daha bu sene çıktı ortaya fidangörü anlatmaya gerek yok hepsi psikopat hele bizim Erbaalılar her maç olay literatüre yeni küfürler kazandırıyoz her maç dünyanın başka bir yerinde duyamayacağın küfürler :))

• Dogrudur dostum :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Her iki kanserliden biri Beşiktaşlı. Olsun seviyoruz iyi gün kötü gün ayrımı yapmadan.

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• takım küçük değil taraftar çok büyük
    eğer necip pektemek ve tolga sahada değil de atiba cenk ersan olsaydı hakemde 7. dakıkasındaki kırmızıyı verse bu soruyu konuşuyor olmazdık

0|0
    0|0
  • Beşiktaş taraftarının tolgayı yediği hatalı golden sonra sürekli ıslıklamalarını yanlış buldum sonuçta durum 1-1 di ve beşiktaşın bir golü maçı uzatabilirdi...
    aynı hatayı bu sene bizim taraftarlarımızda çok yaptı şampiyonlar liginde bu gibi şeyler yanlış bence... ama Beşiktaş Liverpool u eleyip brugge elenince yazık oldu...

0|0
    0|0
  • Aynen aynen..

0|0
    0|0
  • Kalecinin ölmüş anasına küfür edene mi taraftar diyorsun

0|0
    0|0
    • Ben beşiktaşlı değilim zatende herkes yapmamistir bunu yapanda büyük ayıp etmiştir..

• kardeşim bizim Türk mantelitesi yanlış

0|0
    0|0
    • Ne gibi..

• bak beşiktaş pas ortalaması Barcelona ayarında bir takım, her macında yuksek toplarla hiç oynadığını yaptığı maçlarda görmemişsindir.

• ama gör boy ortalaması 190 olana takıma karşı yuksek toplarla oyun kurmaya çalış :(

• Tutmak bedava :D

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kendi içinden 2 kişi tarafından ihanete uğradı.

1- Atiba, Soşa ve Serdarla başlamayıp, Pektemeki 75 dakika sahada tutan, şu an çok formda olan kaleci Cenkin yerine uzun zamandır maç yapmamış olan Tolgayı oynatan Biliç
    2- O topa çıkmayıp, iş işten geçtikten sonra çıkmaya karar verip, gözgöre göre rakibin gol atmasını sağlayıp oyunu 1-1 e getiren kaleci Tolga

Bunlara 90 dakika hayalet gibi oynayan, takımı 10 kişi oynar gibi bırakan olcay şahanıda ekleyeniliriz

0|0
    0|0
    • Atiba, Sosa, Serdar takımdan ayrı çalıştı maçtan önceki antrenmanda her yere aynı yorumu yapma Allah İçin.

• kadrodaydı atiba, görmedinmi yedek klübesinde

• 0|0
    0|0
Yükleniyor...