İşte biz kötü günde hep omuz omuzayız?

Maçın sonlarına doğru yapilan tezahürat bütün duygularımın tercümanı. Özellikle "İste biz kötü günde hep omuz omuzayiz." sözü. Sağlik olsun, Liverpool maçiyla tarif edilemez duygular yaşadık. Denizi geçip, derede boğulduk. Bana göre başarılı bir avrupa sezonu oldu. Siz ne düşünüyorsunuz?

Teşekkürler Beşiktaş...

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bir takım düşünün ileri uçları bir maçta hiç birşey yapmasın Dembaba kaç maçtır takımı 10 kişi oynatıyo Pektemek sahada yok Olcay öyle Töre bişeler yapmaya çalıştı ama oda yok orta saha defans zaten belli oyuncular Beşiktaş için Mottanın golü olumluydu bana yıllar öncesinden Haginin Monacoya attığı golü hatırlattı. Daha sonra adamlar futbol olarak ezdi zaten De Sutter diye belki çoğumuz adını Beşiktaş maçlarından öğrnediğimiz adam BA dan iki maçtada üstün oynadı bence iyide bir forvet kısaca turu hakeden geçti diyelim. Bu arada Veli Kavlakta Emre abisine fazla özenmesin futboluna baksın sadece. Tolgayı eleştirebilirsin ama tek sorumlu Tolga değildi takımın hücum hattı çok formsuz taraftarın Tolgayı yuhlamasıda anlamsız.

0|0
    1|0
    • Demba Ba nin yapabileceği şeyler belirli, Messi gibi bir sürü adam geçip gol atmasini bekleyemeyiz. Sorun Demba Ba yi gol pozisyonuna sokamamak. Brugge maçı hak etti. Yuhalamaya bende her zaman karsiyim ama Tolga maçin kaderini etkileyecek bir hata yapti. Tribunde o kadar gerginlik normaldir.

• İlk golde hata yaptı vuruşu kısa düştü doğru ama iş Tolga maçı sattıya getiricek boyutta olmamalı senin için değil ama böle düşünen var.

Kızlar Ne Diyor 4

• Bugün de yarın da sonrasında da Beşiktaş. Beklemiyordum açıkçası bu kadarını. Bundan sonra skor tahmini yapmayacağım.

0|0
    0|0
  • Denizi geçip derede boğulmak! Tamda bu işte insanı daha çok üzen. Yazık oldu!

0|0
    0|0
  • Bir Fenerbahçeli olarak üzüldüm o gole o kadar taraftara yazık oldu burada bitmemeliydi

0|0
    0|1
  • O takimda bu maci hal etmiyordu besiktas daha guzel oynadi ya Bide sonlara dogru cok haksizlik yaptilar ya beşiktaşlı olmasam da yazık oldu 😒

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Hayır ya ben kabul etmiyorum hep böyle sineye çektiğimiz için bu haldeyiz Liverpool'u elediysen bu maçı a la cak sın. Alamıyorsan gidersin arkadaş şu takımda kimse ömürlük değil bana şu başarı yetmiyor bu takım adam gibi yönetilse final oynardı. Oynayamıyorsa sorumluları gider

0|0
    1|0
  • Tolgaya yaptığınızda öylemiydi peki? Yazık değilmi adama.

1|0
    0|0
    • Yaptiği hatalara taraftarlarin sinirlenmesi normal. Tribun psikolojisi boyle seyler dogurabilir. Tolga profosyonel bir futbolcu boyle seyleri kaldirabilir.

• Böyle saçmalıkları gs taraftarı yapar (kaç tane varsa artık ) bjk taraftarına yakıştıramadım sadece. Böyle omuz omuz olmaz. Bir yandan o marşı okuyup bir yadanda kendi oyuncunuzu yuhalamak olmadı yani.

• Beşiktaş kendi içinden 2 kişi tarafından ihanete uğradı.

1- Atiba, Soşa ve Serdarla başlamayıp, Pektemeki 75 dakika sahada tutan, şu an çok formda olan kaleci Cenkin yerine uzun zamandır maç yapmamış olan Tolgayı oynatan Biliç
    2- O topa çıkmayıp, iş işten geçtikten sonra çıkmaya karar verip, gözgöre göre rakibin gol atmasını sağlayıp oyunu 1-1 e getiren kaleci Tolga

0|0
    1|0
    • Besiktas, kimse tarafindan ihanete ugramadi. Hem Tolga nin hemde Bilicin hatalarinin maglubiyeti getirdigine katiliyorum ama ihanet yok.

• adam ingiltereye gidecekmiş, ne malum kovulup tazminat alma peşinde olmadıgı?
      atibayı oynatmamak ne demek yahu?
      bu takımda gökhan töreden sonra en faydalı oyuncu atibadır
      neden liverpool maçının kadrosu ve dizilişiyle çıkmadı?
      oysaki aynı oyuncular kadrodaydı

• Bilic in sözleşmesi sezon sonu bitiyor. İngiltere ye gidecekse yeni sözleşme imzalamaz. Hem bir tur daha geçseydi daha çok dikkat çeken bir teknik direktor olacakti.

Yükleniyor...