Bu beşiktaş insana kafayı yedirir soruya gel?

Beşiktaş1- Brugge 3
Yine saçma sapan goller yeyip elendi bu beşiktaş ne saçma bir takım savunmada riske girmeyeceğini hala anlamadın mı aynı golden 3 tane yedi böyle birşey var mı?

Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Ben beşiktaşlı değilim beşiktaşlı olmadığım halde duvarları yumrukladım. Beşiktaşlılara Allah sabır versin gerçekten

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Brugge saldırma taktiği ile geldi ve fenerbahçe derbisinden dolayı beşiktaşın kafasının karışık olacağını biliyordu. Bence beşiktaş maça konsantre değildi. Brugge ün ilerdeki çok hızlı adamıda skoru belirledi. Beşiktaş bu maçı alabilirdi. Ama tümüyle bu maçı düşünüp bu sefer fenerbahçe derbisinin tehlikeye girme ihtimali olurdu. Bir Galatasaraylı olarak tüm Beşiktaşlıları ülkemizi iyi şekilde temsil ettiği için tebrik ederim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• Turu hakeden taraf geçti. Tolganın üstüne anlamsızca çok gidiliyor sanki BJK çok iyi oynadı tek sorumlu Tolga Dembaba naptı? Mustafa naptı? Olcay naptı? hatta Töre eski günlere göre naptı?

0|1
    0|0
    • Özellikle gökhan töre iyiye değil kötüye gidiyo. herkes iyiye gidiyo diyor ama kesinlikle katılmıyorum.
      eskiden birebirde atıp geçiyodu şimdi ondan eser kalmamış

• Bir Tolgadır gidiyor..

• Tolgaya Türkiye'nin en iyi kalecisi deyip gaz verenler şimdi pişmandır herhalde yazık günah bu kadar emeğe Tolga değil kaleci sokak lambası bile olmaz

0|0
    1|1
  • futBol ayrinti oyunu golu buldun don 4-2-3-1 atibayi almaliydi ya da necip savunmada olmamaliydi yani kardes tolga yeni iyilesti cenk varken bilic hamlesis kalmasi yinede tesekur ediyoruz kartalima

0|1
    0|0
  • Abi manyak gibi oynadılar ya, böyle oyunla yenemezlerdi zaten

0|0
    0|0
    • Hala 4-4-2 ye zorluyor sanki beni küfrettirecek ya

• sorun 4-4-2 değil ki, sorun savunma, Atınç oynasa daha iyiydi ya, Kupadan elendik, UEFA gitti, haftasonu da Fenev'e yenilirsek lig de bitecek, lanet olsun

• Hayırlısı olsun

• Buyuk takıma karsı ne zaman one gecse koruyamıyor. Skor olarak ondeyken oynamayı beceremıyor ılk macta da aynısı olmustu keske bıraz daha 0-0 gıdıp sonlarda one gecseydı hayırlısı olsun

0|0
    0|1
    • Zaten saha da mal gibi top düz gitmiyo. Bu yerden oynayan top yapan takımın aleyhine olur o da beşiktaş

• Haklısın zemın de kotu olabılır ama benım gorusum one gecınce lıgtekı takımlara karsı daha ıyı oynuyor ama gozunde buyuttugu avrupa veya derbılerde bu sorunu yasıyor zıhınde mıdır sorun nedır bılemem

• Beşiktaşa o kadar guvenmiştim gsli olarak :/
    Olmad9 maalesef

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kendi içinden 2 kişi tarafından ihanete uğradı.

1- Atiba, Soşa ve Serdarla başlamayıp, Pektemeki 75 dakika sahada tutan, şu an çok formda olan kaleci Cenkin yerine uzun zamandır maç yapmamış olan Tolgayı oynatan Biliç
    2- O topa çıkmayıp, iş işten geçtikten sonra çıkmaya karar verip, gözgöre göre rakibin gol atmasını sağlayıp oyunu 1-1 e getiren kaleci Tolga

0|0
    0|0
    • Tolganın zaten bişey yapacağı belliydi

• olcan şahanında birşey yapmayacagı belliydi takımı 10 kişi bıraktı resmen
      ama biliç seyretti sadece

• e son dakkada sinirlerine hakim olamadı o çok önemli değil. maç zaten 3-1. alman kökenli oyuncularda öfke kontrol problemi var

Yükleniyor...