Beşiktaşlılar ne düşünüyorsunuz? Yetmedi mi bu yaşadıklarımız?

Ben yenilmelerine kızmıyorum. Yenilmeyen takım yoktur ama şu taraftara hiç yakışmıyor şu takım. Sabır dedik feda dedik toparlarlar dedik yok. Ya şu taraftara yazık ölü gibisiniz ya.

Nerede futboldan anlamayan halk arasından kazma diye anılan futbolcu var Bilic'in bir numaralı adamı Necip Veli Mustafa ben bunlara bakarak bile futbol zekasından şüphe ederim ve maç başladıktan sonra zerre maçın kaderini değiştiremiyor. Şu maça Tolga mı çıkar ya Tolga en kötü sezonunu geçiriyor görmüyor musun? Gökhan desen en bencil Bjk oyuncusu o kadar çok atak harcıyor ki adam yanında bomboş atmıyor ya adam illa kendisi atacak. Ben bu takımla bir şey yaşayabileceğimizi sanmıyorum. Bu takım anca bunu yapar ne şampiyon olabilr. ne de yüzümüzü güldürür. Oğuzhan şöyle yetenek böyle yetenek hani nerede. Tüm futbolcular sakatlanıyor ya ben bu kadar sakatlanan bir takım ne duydum ne gördüm. Ya kendilerine iyi bakmıyorlar ya iyi tedavi olmuyorlar ya da aşırı antrenman yapılıyor kimse sorumlusu bulunması lazım ama biz bıktık artık.

Seneye revizyon şart bu taraftar bu sonucu haketmiyor

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bu maçta takım gerçekten sahada yok gibiydi acaba akıllar FB maçındamı dicem ama sen ilk bu maçı düşünüceksin böle oynarsan FB de yener zaten seni.

0|0
    0|0
    • Bana sorarsan hangi maç önemli dersen Bruge derim onlar da kesinlikle öyle düşünüyordur sanmıyorum Fb maçını çok düşüneceklerini

• Tuhaf bir şekilde çok kötü oynadılar anlam vermek zor.

Kızlar Ne Diyor 2

• Yazık oldu

0|0
    0|0
  • Yeterli bu kadar bence gayet iyiler ve kaybetseler bile Beşiktaş her zaman bizim için en iyisi Beşiktaşlılar olarak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Yenilen goller basitti bir defans alternatifi lazim necip defans olamaz bu takima bence gokhan cok bencil kontra atak icin iyi ama pas vermiyor sut cekmesi hereken yerde cekmiyor
    Takim iyiydi elenmesi tuhaf oldu

0|0
    0|0
  • Mustafa, Olcay, Necip bunlar ne ya ben tanımlayamıyorum. İnsan mıdır bunlar nedir? Kafayı yiyecem valla ya nasıl bir futbol ttakımıdır b. Haftaya da fener bir güzel takar, takması lazım, beter ol beşiktaş.

0|0
    0|0
  • Allah belalarini versin bilader yazik bu seyirclere bu gozyaslarina

0|0
    0|0
Yükleniyor...