Sizce Tolga maçı sattımı? Neden beşiktaş bu kadar Pasif oynadı?

Liverpool'a karşı çok güzel oynadık sürekli press yaptık. Neden Brugge gibi pasif bir takıma berbat bir şekilde oynadık. Tolganın 1 kere değil 3-4 kez aynı hatayı yaptığını farkettiniz mi?

• Tolga maçı sattı
    17% (1)31% (5)27% (6)Oy Ver
  • Tamamen Bilic in strateji hatası
    17% (1)19% (3)18% (4)Oy Ver
  • Takım olarak çok kötü oynadılar
    33% (2)25% (4)27% (6)Oy Ver
  • Defans'ın hatasıydı
    33% (2)25% (4)28% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ilk golu alalim goze bir kaleci cikismayi bilicek bir antranor bos kaleye vuramayan adami 70 dk top oymatmicak necip gibi aptal bir futbolcuyu 90 dakika oyunda tutmucak bencil cimri futbolculari birak 11 i yedeklere bile koymucaksin ki hakemde pek adaletli degildi herseyi biraktim dembaba diyip adina sarkilar yazdigimiz adam ruhsuz oynuyorsa bu cidden aci verici bir durum

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• abi adamlar paslarıyla mal etti besiktası ustune konusulmaz. ne defans hataları vardı macda kabul edelim herifler cok iyi oynadılar ve maç haklarıydı. brugge cıktıgında ne sevinmistik basta sjsdsjsjs

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Mac satmak ve Beşiktaş forması giyen bir futbolcunun adının anılması...
    Yazık...
    Sakatlıktan çıkan adama formayı verdiler oynadı.

0|1
    0|0
  • Golleri artarda yedi kötü bir maçtı ama maçı sattı gibi birşey asla düşünülemez!!!

0|0
    0|0
  • Takım olarak kötüydüler bence ve + Bilic' in strateji hatas, diyorum

0|0
    0|0
  • Takım olarak işi batırdılar..

0|0
    0|0
  • Beşiktaş maçı kaybetti işte.:( Maç satıldı filan yok öyle bişi.

0|0
    0|0
  • Tolga maçı sattı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Hakemin hatalarını kenara bırakıyorum. Mustafa gibi bir oyucumuz varken 4 2 2 sistemini tercih ederek ilk hatayı zaten yaptık. Gitmesi gereken çok futbolcu var.. Tolga, Veli, Mustafa, Pedro bu isimleri takımda görmek istemiyorum. Demba ba da hiç bir suç yok.. adamı maç boyunca 2 kişi birden tuttu.. Gökhanı da öyle. 1 gol attıktan sonra adamların defansı zaten kırıldı ama o boş kaleyi tutturamayan mustafa dışarı vurarak 2. lig futbolcusu olduğunu bir kez daha kanıtladı. Ulan turu geçemeyeceksen bile yenilme.. 65 bin taraftarın karşısında 1-3 yenildik çok yazık.. Zenite, wolfsburg a falan yenilsek bu kadar üzülmezdim.

0|0
    0|0
  • satacak kadar karaktersiz değil
    Tamamen Bilic in strateji hatası

0|0
    0|0
  • Tolga maçı satmaz Tolga zaten formsuz bir kaleci ki kapasiteside bu adamın Cenk iyi giderken oynatsaydı ozaman Tolga ligdede böle hatalar çok yapıyo hemen oyuncunuzu karalamayın iyigün taraftarlığı yapmayın nasıl yakıştırıyosun Tolgaya böle birşeyi?

0|0
    0|0
    • Ben zaten Bilic e kızıyorum neden böyle salakça bir strateji uyguluyor ki anlamıyorum

• Bilicin suçu arkadaş ben onun iyi bir teknik adam olduğuna inanmıyorum artık.

0|0
    0|0
    • Hayır yani gol attıktan sonra geri çekildin ilk maçta neden gerizekalı gibi bidaha aynı haltı yiyorsun anlamıyorum ki arkadaş.

• Maç başladıktan sonra bence Bilic evine gitse de farkı olmaz zerre etkisi olamıyor maça

• Valla sattimi bilmiyorum da vardı birşeyler oyunda

0|0
    0|0
  • Skor 1-1'ken takım dağıldı defans yol geçen hanına dönmüş tolga napsin zaten vasat bir kaleci..

0|0
    0|0
  • saçma sapan konuşmayın. kaybettik bu kadar. maçı satmışmış

0|0
    0|0
  • Defans hatalydı ama tolgada hatylıydı

0|0
    0|0
  • Tolga'nın Allah belasını vermesin!

0|0
    0|0
  • Defans'ın hatasıydı

0|0
    0|0
  • Beşiktaş kendi içinden iki kişi tarafından ihanete uğradı.

1- Atiba, Soşa ve Serdarla başlamayıp, Pektemeki 75 dakika sahada tutan, şu an çok formda olan kaleci Cenkin yerine uzun zamandır maç yapmamış olan Tolgayı oynatan Biliç
    2- O topa çıkmayıp, iş işten geçtikten sonra çıkmaya karar verip, gözgöre göre rakibin gol atmasını sağlayıp oyunu 1-1 e getiren kaleci Tolga

0|1
    0|0
Yükleniyor...