Bu gece oynana mac hakkindaki gorusleriniz neler?

Koyu bir Beşiktaş taraftar olarak Beşiktaşlılara soruyorum mac bildiğiniz gibi 3-2 devam ederken kaleciniz kaleden çıktığı için 4 gölü yemiş bulunmaktayız mac hakkindaki görüşlerinizi yazarmisiniz 😢

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bir takım düşünün ileri uçları bir maçta hiç birşey yapmasın Dembaba kaç maçtır takımı 10 kişi oynatıyo Pektemek sahada yok Olcay öyle Töre bişeler yapmaya çalıştı ama oda yok orta saha defans zaten belli oyuncular Beşiktaş için Mottanın golü olumluydu bana yıllar öncesinden Haginin Monacoya attığı golü hatırlattı. Daha sonra adamlar futbol olarak ezdi zaten De Sutter diye belki çoğumuz adını Beşiktaş maçlarından öğrnediğimiz adam BA dan iki maçtada üstün oynadı bence iyide bir forvet kısaca turu hakeden geçti diyelim. Bu arada Veli Kavlakta Emre abisine fazla özenmesin futboluna baksın sadece. Tolga kötüydü maçta ilk goldede bariz hatası var ama yuhlanması üzücü.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Beşiktaş kendi içinden 2 kişi tarafından ihanete uğradı.

1- Atiba, Soşa ve Serdarla başlamayıp, Pektemeki 75 dakika sahada tutan, şu an çok formda olan kaleci Cenkin yerine uzun zamandır maç yapmamış olan Tolgayı oynatan Biliç
    2- O topa çıkmayıp, iş işten geçtikten sonra çıkmaya karar verip, gözgöre göre rakibin gol atmasını sağlayıp oyunu 1-1 e getiren kaleci Tolga

0|0
    0|0
  • ikinci gol çok aptalcaydı öyle gol yenmez. turu eliyle verdi. Tolganın yuhalanması çok üzücü

1|0
    0|0
  • Yazık olduya 😢 fenerbahçe liyim

1|1
    0|0
  • Beşiktandan sogumuş bulunmaktayım aiptir be
    10bin papel basmıstım idda'da tek maç getti getti /:

0|0
    0|1
  • Ebesinin ami gibi oynarsa yer tabi bu kadar golü. Takım takım değil ki anasını satayım bu kadar basit rezil bir futbol mu olur? Beş kuruş etmeyen takıma one geçtiği halde yeniliyor. Deli ettilee beni ya onbinlerce taraftara zamanına parasına yazik be

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir Fenerbahçeli olarak üzdü beni besiktas oysa ne güzel goldü o

0|1
    0|0
Yükleniyor...