Spor salonuna başlıyorum yardım?

arkadaşlar cumartesi başlangıç yapıyorum fitness a boyum 178 kilom 84 sizce 3 ayda forma girermiyim kas olurmu oradaki hoca olur diyor ama doğrumu söylüyor?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Yalan söylüyor 3 ayda forma giremessin yeni başladığın için sporu bilmiyosun beslenemiceksin dengeli düzenli kendini otutrman sporu yaşam biçimi haline getirip iyi kavraman kendin artık herşeyi yapabilcek kıvama gelmen en az 1 sene

0|0
    0|0
    • sen sporla uğraşıyomusun

• Bak şimdi arkadasım dengeli ve düzenli beslenirse ve yetweince spor yapıp kolari acığa cıkararırsa istediği kiloları genelde yağ olarak verir diywlimki istediği kiloya geldi üç ayda ki kilo olarak o hale gelir ama o deriyi bir süşün sence 3 ayda o deriyi toparlayabilirmi o cilde o sıkılığı kazandırabilir mi yani sadece olay kilo vermek değil onun hedefi şu an zatıflamak gibi konusuyor zaten

• Öğünlere ayır böyle yememezlik yapma metobolimayı yavaşlatma kalorisi düşük settler ye protwin ve lifli olmasına dikkat et en az 6 öğün yap kahvaltıdaki ekmeğin tam buğday olsun yumurtanı eksik etmw 6 öğünün 3 ana 3 ara olsun ara öğünlerin tekinde meyve tekinde yağsız yoğur tekindede lor ye antremandan sonra karbonhidrat al bosalan depoların için karbonhidratı dabah ve antrwmandan sonra al sadece ki vucut yıkılmasın enerji depolasın diğerlwrinde daha protwin ağırlık iştw

• 3 ayda bir cacık olmaz, olur diyenlere de inanmayın. 32-33 cm kol yapıp oldu diyosanız o ayrı tabi :D

0|0
    0|0
  • napıcan 3 ayda yaza kadar vucut yapamıcaksan baslamıcan mı

0|0
    0|0
Yükleniyor...