Hiçbir açıklama yapmadan ve yapılmadan ilişkinizi karanlığın dibine gönderir misiniz?

inişli çıkışlı bir ilişkinizde sessiz sedasız hiç bi açıklama yapmadan ,sizede her hangi bi açıklama yapılmadan ,( ayrılalım yada ayrılmak istiyorum gibisinden bir konuşma geçmeden aranızda vs ) ..öylece karanlığa gömülmesine göz yumarmısınız ..hiç bir sey olmamış gibi davranırmısınız .hiç bir açıklama yapmadan ve yapılmadan bir ilişkinin yavaş yavaş bitmesini neye bağlarsınız ?

0|0
5|0

En İyi Kız Görüşü

• ilişki inişli çıkışlıysa bitsin daha iyi. her dakika ne olacak diye düşünmeden başka iş yapamazdım zira.

0|0
    0|0
    • sen böyle bi durumda neden açıklama yapmakdan kaçınırsın ..neden ayrılalım diyemezsin

• inişli çıkışlı bir ilişkiden kurtulmak için sanırım yani huzur bulmak için inceldiği yerden kopsun şeklinde bakabilirim. ama böyle bir durumda kalmadım.

Kızlar Ne Diyor 4

• Evet..

Karşılıklı olarak konuşamamaya bağlarım...Çünkü konuşamıyorsunuzdur o yüzden sorunları çözemiyorsunuzdur..İlişki bitti deyince de karşı taraf anlayamayacağı için zamana bırakarak bitmesini beklemek gerekir.

0|0
    0|0
  • En nefret ettiğim olaydır eğer bitirilecekte insan karşısındakine saygısından yüz yüze medeni bir şekilde konuşarak bitirmelidir

0|0
    0|0
    • peki 2 tarafda bir birine açıklama yapmıyorsa ,bu gururmudur yoksa cesaret edememe midir ?

• peki , teşekkür ederim

• Ne demek

• erkeklerin tercihidir bu... sonra o karanlıgın dibinde geberip giderler.

0|0
    0|0
    • birinin canı çok yanmış sanırım

• yandı... hemde nasıl yandı gel bana sor. ama şimdi kapımda

• karşındakini aptal yerine koymaktır

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...