Kaynananız iyi biri de olsa aynı evde yaşar mıydınız onla?

olur ya kızlar kaynananız ille de beraber yaşayalım der yada altli üstlü oturalım der oğlu da karşı gelemez bu olaya naparsınız? yada erkekler durumunuz ıı olmasa siz kaynananızla yaşarmıydınız? :))

0|0
28|21

En İyi Kız Görüşü

• hastalık gibi mecburi bir durum olmadıkça istemem

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bir evde iki ailenin barınması zor.

3|0
    0|0
  • mecbur muhtaç bırakmadığım sürece hayır ayrı evlerde olalım,ama tabi hastalık olur falan, aileyiz madem evrimsel evrimsel, durup bakacaksın klanın yaşlılarına. Ama normal şartlar altında negatif bakıyorum.

2|0
    0|0
  • Ben kaynanamla yaşamak istemem. Eşimi de kendi annemle yaşamaya zorlamam. Evi yoksa yakında ev tutarız, orada oturur. Tabi bir hastalık durumu söz konusu olur, o zaman başka.

1|0
    0|0
  • Şartlar öyle gerektiriyorsa anana bakamam gibi felsefe üretmem mümkün değil.. Artık benimde annem olacağı düşünülürse zaten bırakmam..

2|0
    0|0
  • İç güveysi olarak mı? yok olmazdım herhalde, özellikle evliliğin ilk yılları ayrı olmalı bence, kaynanamın eğer bakıma ihtiyacı var yada yalnız ise başımın üstünde yeri vardır , keza aynı şekilde kendi anneminde

1|0
    0|0
  • bana göre iyi biriyse yaşarım evde dubleks olursa :D

1|0
    0|0
  • ben kesinlikle yasamam kız istesede hayır derim...çünkü ben annemi tutarım hep...bizde su vardır anne beyaza kara diyosa o karadır...

1|0
    0|0
  • Dag dag ustune olur da ev ev ustune olmaz derler. iki tarafta cok iyi olsa bir sekilde bir yerden patlak verir.

0|0
    0|0
  • kızlar demişsin de ben de cevap verme ihtiyacı duydum geldim.aşık olduğum kadını doğurup ona yıllarca emek verip bana emanet eden kişiyi başımın tacı yaparım.tabi karakteri de önemli burda.eğer benim evimin huzurunu kaçırmaktan başka bişey yapmıyosa bırak aynı evde yaşamayı kızıyla görüşmesine bile izin vermem

0|0
    0|0
  • evin icinde rahat hareket edemezdim ve hayır :) büyük konuşmayımda :D

0|0
    0|0
  • iyi biri ise neden yaşamayayım

herkes yerini bilecek ama

sırf iyi diye bu iyiligi kullanıp suistimal edersem suçlu ben olurum

0|0
    0|0
  • benim için sıkıntı olmazdı,ama kaynana istemeyen kızlara şunu dicem,kendi annenizi,babanınızı düşünün.

0|0
    0|0
  • Evim yoksa evlenmem(nokta)

0|0
    0|0
    • asik olsan bilemi

• haklisin hersey istedigin gibi olur umarim :)

• Sağ ol sen de hayallerinden fazlasını yaşarsın umarım.

• olmasin olmaz olamaz

0|0
    0|0
  • bir erkek olarak bende rahat edemem yanı aynı evde olmaz

0|0
    0|0
  • Asla yaşamam :))

0|0
    0|0
  • imkan dahilinde mümkün değil.

0|0
    0|0
  • rahat sevişemezdik belki ama yaşayabilirim galiba;)

0|0
    0|0
  • zor

0|0
    0|0
  • kaynanam beni severse bende onu severim yaşarız sorun olmaz

0|0
    0|0
  • fark etmez dır dır etmesin yeter sokağa atacak halim yok kadını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• iki taraf da melek olsa aynı evde kalınmamalı. sorun bazılarında gerçekten kişilik uyuşmazlıgından kaynaklanıyor bazılarında da ne kdr iyi olursan ol sırf aynı ortamda oldugundan sorun çıkıyor. insan annesi babası, kardeşi hatta eşiyle tartışıyor illa ki. tartışma çıkınca da ister istemez diğer bireylere, evliliğe yansıyor bu durum. asıl sorun kayınvalide-gelin değil bence asıl sorun aynı evde bir arada olmak. bu nedenle hiç bulaşmamak lazım aynı evde oturma fikrine.

1|2
    0|0
    • çok dogru ama dusun ki kaynana çok iyi biri biseyine karismaz etmez laf etmez o zaman durumlar degisebilir belki dimi

• sen de çok iyi olsan kayınvaliden de çok iyi olsa yine sorun çıkar. anneni düşün. ben mesela annemle çok iyi anlaşırım ama hiç mi kavga etmedim bu 24 yılda?onlarca kez tartıştık. çünkü sürekli aynı evde bir aradasın istesen de istemesen de kayınvaliden annen gibi seni sevse de kesinlikle sorunlar çıkıyor. dikkat edilecek nokta sorunun eşinle aranıza girmemesi, aile içi faciaya dönüşmesini engellemek. eşlerde, evliliklerde bile böyle değilmidir? çok seviyorsunuz ama her evlilikte tartışma olur.

• illede beraber oturalım der tabi anne sonuçta.ama oğlunada sormak lazım o ister mi :)

ama gerektiği neyse eğer uymak gerekse tabiki yaşarım sonuçta sevdiğim hep yanımda ..

1|0
    0|0
  • Büyük konuşmak gibi olmasın istemem. Ev ev üstüne olmaz. Çok muhabbet tez ayrılık getirir derler çok iyide olsa arada biraz mesafe iyidir.

1|0
    0|0
  • ayni evde hayir..altli ustu olabilir..

ayni evde istemem cunku evimde istedigim gibi hareket edebilmeliyim ve yanlizligada duskunum

1|1
    0|0
  • Tek başına yaşayamayacak durumdaysa eğer aynı evde yaşarım. Sorun değil.

1|0
    0|0
  • Tabiki yasarim ne var bunda esimi seviyorsam annesini babasini da severim hizmet ederim onlara ne güzel bir aile oluruz.

1|0
    0|0
  • yaşarız napak

hoşgeldin fantazisiz günler

hoşgörülü kadınsa ara ara komşuya uzun ziyaretler düzenler

1|0
    0|0
  • istemem. isteyene karışmam ama babannem ve annemin 7 sene aynı evde yaşadıklarına tanık olduktan sonra kaynananın iyisinin ölü kaynana olduğuna karar verdim. tek kelimeyle korkunçtu. sonra ayrı yaşadılar. daha sonra da annemin eline kaldılar. annem o kadar iyi bir kadın olmasına karşın dedemleri yanına aldırmadı ve ya evlerine taşınmadı. bir kadın tutup baktırmayı tercih etti.

0|0
    0|0
  • annemden daha yakınsa bana yaşardım

1|0
    0|0
  • Ev ev içinde olmaz demişler. Büyük konuşmayayım ama evliliklerin birçoğunun bitmesinin nedeni bu kaynanalar. Ben şahsen sevdiğim adama bunu uygun bir dille anlatır ailelerimizden uzak bir yerde ev tutalım derdim. Aynı şehir içinde ama uzak semtlerde daha iyi olur benim düşüncem.

0|0
    0|0
    • ne çok yakin ne çok uzak olmali bence

• Aynen. Ama ha deyince de kalkıp gelemeyecekleri bir yer olsa hiç fena olmaz. Benden çok kötü gelin olur dermişim. Şaka bir yana ama eşimi seviyorsam evliliğime zarar verecek herşeyden uzak dururdum annelerimiz dahil buna.

• yakın olmak gerekliyse yaşanabiir değilse yaşamayada gerk yok bence

1|0
    0|0
  • Büyük konuşmamak gerek:)

1|0
    0|0
  • bana ihtiyacı olmadığı sürece istemem belki oğlunuda istemiyebilirim çünkü

1|0
    0|0
  • yaşarım.iyiden kastın bana karsışmıyacak çenesi dili fazla degilse gelsin yaşasın derim.çünkü bir evde yaşayınca genelde sorun oluyor ve birşeylerin bir hareketin batabiliyor bu yüzdende sorun çogalıyor.ekseri görmüş oldugum durum kaynanalar evlatlarını dolduruyorlar.bu gibi hareketleri davranışları yoksa çok çok iyiysi olur yaşarım

0|0
    0|0
  • Kadın cağız yaşasaydı kesinlikle onunla yaşardım. Çalışan biri için bir kayınvalidenin nekadar kurtarıcı olduğunu biliyormusunuz siz :) temizlik yok, yemek hazır, çay demlenmiş, çocuk bakımı yapılır :) daha ne isterdim ki ama olmadı.

0|0
    0|0
    • oda dogru ben soyle de dusunuyorum ki yarin bi gn bizde o durumda olucaz yani ben vicdansizlik yapip bakmamazlik yapmam

• Evet şakası biryana, hepimiz aynı şeyleri yaşayacağız. Eşimizin ailesi neden uzak duralım ki. O insanlar olmasaydı sevdiğimiz insanlar da olmayacaktı.

• yaşamak istememaynı bine ve yakın bi yerde olmasın mümkünse

0|0
    0|0
  • olmaz istemem hastalık vs durumlarında ilgilenilir tabiki ama olmaz

0|0
    0|0
  • hayır istemem

0|0
    0|0
  • hayır. evlilik iki kişiliktir. aile büyükleri yerlerini bilsinler az.

2|0
    0|0
  • Ev büyükse yemek bulaşık vs.Karısmayacaksam olur.

0|0
    0|0
  • bilemicem o anki piskolojime bağlı aşkım.

0|0
    0|0
    • o anki piskolojine mi? bilmen gerekir genelde kimse kaynanasiyla yasamak istemez

• istemediğim için o anki piskolojime bağlı dedim bro .hani olurda bi an istermiyim diye.

• Iyy napıcam ben o kadını gıtsın baska yerde kalsın ben ona mı bakıcam aslaa

1|0
    1|1
  • Ne kadar iyi biri olsa da suyu çıkar bir zaman sonra. Bu hep böyledir

0|0
    0|0
  • Hastalık durumu vs. olursa olabilir .Onun dışında nedensiz kalamam zor olur.

0|0
    0|0
  • aslaaaaa

0|0
    0|0
  • istemem.

0|1
    0|0
  • ben kendi annemle bile yaşamam. yani bana ihtiyacı yoksa aynı çatı altında yaşamak zor. evliliği de olumsuz etkiler. bi kere rahat hareket edemezsin. bence bu da özgürlüğünü kısıtlar insanın

1|0
    0|0
Yükleniyor...