İnternet aşk acısını unuttur mu?

Neden birçoğunuz yaşadığınız aşk acısını internette hiç tanımadığınız insanlara anlatıyorsunuz?

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• insanlar hem sana seçenekler sunar hem de seni tanımadıgından yargılamazlar ondan çogu kişi bu yola başvuruyor

3|3
    0|0
  • yakın çevresindekilere anlaata anlata sıkmıştır :) artık hep aynı cevabı almaktan bıkmıştır bi çözüm yolu bulamıolardır hep takma geçer aman boşversene zaten seni haketmiodu yanına yakışmıodu onlar daha çok acı verir helede seni sevgini kıskanan biriyse :)) en azından yeni tanıdıgınız biri sana tavsiyelrde bulunur olabilrmi :)))

3|1
    0|0
  • unutturur biraz da olsa teselli verir oyalar hayatta sadece onun olmadığını düşünürsün ama facedeki bazı sözler tam tersi etki yapıyor

0|0
    0|0
  • Belki birçoğu bunun yararlı olacağını düşünüyordur.

0|2
    0|0
  • canları öyle istiyor bro.

0|0
    0|0
  • kafa dağıtır sadece

2|1
    0|0
  • çünkü gerçek hayatta beni bilenler tanıyanlar vs kime anlatacağım ki zaten herkes birbirinin arkaasından iş çevirme peşinde beni burda tanıyan bilen yok.bende anlatıyorum

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• tanıdığın insanlara anlatmak çok daha zordur da ondan

2|1
    0|0
  • tanıdıklarına bazı şeyleri anlatamayabilirsin anlatsan bile objektif bakamazlar seni sevenler senin gözünden değerlendirir olayları. Ama olan biteni burda olduğu gibi yansıtırsan şayet, insanlar olumlu ve olumsuz eleştirilerini çekinmeden söylerler. Kafa dağıtmış olursun ayrıca daha ne?

0|0
    0|0
  • daha gerçekçi cevaplar gelebilir bir de hiç utanmadan açıkça yazılabilir herşey...

0|0
    0|0
Yükleniyor...