Sinirlerim tepeme çıktı kim haklı sizce?

anlatıyorum arkadaşlar. şimdi sabahın köründe kalkıp hastaneye muayene olmaya gittim. sıramı aldım girdim sıraya bekledim bekledim bir giren 15 dk çıkmıyor. zaten aç karnına gittim kan isterler diye neyse bekledik birsürü insan bir saat. bir tane doktorun biri geldi geçti önüme !hiç pardon falan demek yok yanına almış bitane akrabasını muayene ettirecek onu. neyse sesimi çıkarmadım sonra kapı açıldı lönkk diye daldı içeri. ulan öküz bak ulan da hiç kullanmam ama ona özel kullanıyorum insan bir döner derki ben doktorum sırada önceliğim var kusura bakmayın girebilrmiyim falan bişey der dimi.? insan olan insanevladı olan o kadar tıp okuyan insan kibar olmayıda bilir dimi ? bu böyle dalınca bende sıra bende diye cırladım inat değilmi. gelmiş bana benim numarm 30 benim sıram diyor benim numaram 24 daha bana sıra gelmedi size noluyor dedim. hala diyorki sıra benim! tamam dedim gir biz bekleriz (eşek gibi). bide içerdeki doktor demiyormu öyle olmaz ayıp falan benim yaptığım mı ayıp onunkimi ayıp?

bizde biliyoruz sağlık çalışanlarının( ve yakınlarının galiba)öncelik hakkı var ama böle kaba mı olmak lazım? tabi biz normal vatandaşız horlasada olur.

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• evet ne sandın eun chae burası çin mi :)) türkiyede yoksa sen çindemisin sahi nerden yazıyorsun . türkiyede isen daha görmediklerini anlatacam sana :)) istersen tabiiii :((( kalın amaeliyat ta adamın tümörlü kısım yerin muhabbet esnasında hemşire ile penisini kesiyor . kadın hamile sezeryan la dogum yapıyor yanlış yeri vajinayı dikiyorlar :)) apandist amaliyatında içerde neşter unutuyor . neden dendiginde bir daha gelince lazım olacak diyen ler . içerde pamulk sargı bezi unutulanlarda sulu adamdı bunlar suyunu alsın gibi duydunuzmu bunları :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Arkadaşım yapman gereken hemen baş hekimliğe çıkıp şikayet etmek olmalıydı. Orası da müdahile etmez ise tüm bilgileri alıp sağlık bakanlığına şikayet edeceksin. Onlar bundan anlar şahsen ben senin yerinde olsam o sırayı da vermez orada olay çıkarırdım.

0|0
    0|0
  • Oncelik sadece acil gelen yuksek onccelikli hastalarindir. yok doktor du doktorun ailesiydi yok oyle birsey

0|0
    0|0
  • özele teşvik var

ben geçen gün gittim 67.sıra verdiler

yani 2gün sıra beklesem anca gelecek

0|0
    0|0

• bence az yapmısısn ..öncelik hakkı dene bi şey yok sır numarasında önce sense öncelik senindir.. valla hastaneyi ayağa kaldırıdım... öyle bir sisitem yok.. davanda haklısın

0|0
    0|0
  • sağlık alanında reform yaptık. hayaldi gerçek oldu. bi daha bi daha türkiye hedef 2023. o zamana kadar hayatta kalırsanız tabi

0|0
    0|0
  • İki kelime. Burası Türkiye. Doğuştan sinir hastasıyız.

0|0
    0|0
  • vahh canıım gecmıs olsun

0|0
    0|0
  • gerçekten ayıp etmişsin bence...

0|0
    0|0
    • neden sence?

• ağzını açıp 2 laf etmemişsin terbiyesizlere öylece kabullenmişsin durumu. doktorların sıra bekleme konusunda önceliği vardır ever ama bu durumda değil. görev başındaki doktor eğer rahatsızlanırsa biran önce görevine dönebilsin diye öncelik verilir. tanıdıklarına öncelik verme hakkı yoktur hiçbir doktorun. keşke ağzına geleni saysaydın terbiyesizlere ve gidip başhekime şikayet etseydin...

• benımde tanıdıgım bır doktor var ama adam ökuz eğitim cahıllıgı alır eşşeklık bakı kalır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Şu sistemden nefret ediyorum !

0|0
    0|0
  • Şikayet edeceğim seni de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...