Sizce bir erkek neden değişir?

4ay önce biriyle tanıştım iki ay boyunca herşey çok iyi gidiyordu evlilik planları yapıyorduk ailene şöyle dedi söyledim kendi şehir dışında okuyor ve çalışıyor önce günde her fırsatını bulduğunda arıyordu şimdi ise 5 gün aramasa 1gün arıyor anlayamıyorum sorun mu var diyorum yok diyor yakında geleceğim diyor bittiyse bitt i demesi gerek miyor mu sizce ne yapmaya çalışıyor

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Off kızlar hp aynı adam yakında gelcem demiş sorun yok demiş ,fazla ilgi insanı bıktırır çok sıkma adamı .ciddiyse adam merak etme gelir sana :)

0|0
    0|0
    • Yo sıktığım yok aramıyorum kendı ararsa konuşuyorum

• Tamam işte arada sırada sen ara ozman hep onun aramasını bekleme :)

Erkekler Ne Diyor 5

• İşleri yoğun olabilir bende öyleyim yoğun olunca ve birde üzerine iş stresi binince haliyle böyle olması normal ancak 5 gün aramaması garip...Yani senin anlayacağın uzakta oldun mu işler biraz zorlaşıyor...bu durumda iki tarafında birbirlerine anlayış göstermesi gerekiyor, eğer bir taraf anlayış göstermezse ilişki zamanla gerilmeye ve hatta kopmaya kadar gidebilecek bir süreç başlıyor...Seninde hakkın ilgi göstermesini istiyorsun, ama hiç sormuyorsun belki bir sıkıntısı vardır veya halledemediği sorunlar vardır, onları çözmeye kafasında netleştirmeye çalışıyordur...Karşındakine güvenin bir azaldı mı bir daha gelmiyor bunu bilesin...Tek çözüm aradaki mesafelerin kalkması...Herşey ondan sonra düzelecektir o zamana kadar biraz sabır ve anlayış...

0|0
    0|0
  • 4 ayda hemen evliligimi düsünüyorsunuz? cok erken degilmi?

simdi ne oldu sen ailene söyledin olayi anlatin.. adam degisti belki karari degisti?

bence hata yapmisin..

insanlar bazen degisiyor oluyor bu tek erkek icin gecerli degil bayanlarda öyle

insanlarin düsünceleri degisiyor, icine cekiliyor oluyor yani bunlar..

bence biraz zaman taniyin hele simdiden böyleyse.. bilmiyorum

allah kolaylik versin

1|0
    0|0
    • Ya yoksa yoktur kı kendı de açık sözlü bır i

• bekle ve gör.

0|0
    0|0
  • İlk 2 aydaki heyecanı daha çok arasın sen.Ayrıca ilk iki ayda evlilik planları yapan birine fazla güvenme.2 aydır tanıdığın biriyle evlenmeyi düşünmek bana çok çocukça geliyor...

0|0
    0|0
  • Evlilik yapacağın birini iyi tanıman gerekir. Böyle bir planda iseniz şimdiye kadar güvenlirmi değilmi çözmüş olan gerekirdi bence...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Gelcem diyorsa gelecektir , sorun yok diyorsa sorun yoktur .Dönerse senindir ...

0|0
    0|0
  • sıkılmıştır demicem ki seninle evlilik düşünüomuş ve ailene söyle demiş bece işleri yoqun bence çok üstüne gitme erkekler fazla sıkıya gelemez

0|0
    0|0
  • ne okuyor ve nerde çalışıyor bnce bunları bilerek yorum yapsak daha sağlıklı olur

0|0
    0|0
  • başka biri vardır kafasını karıştıran belki

1|0
    0|0
  • erkek ... bence insan demelisin..

ki insanlar da değişen varlıklar

0|0
    0|0
Yükleniyor...