Sporcular bir bakarsa sevinirim?

merhabalar. benim kafama takılan bir konu var. düzenli spor yapıyorum ve amacım kaslanmak, özellikle karın bölgesinde. sonucuma da yavaş yavaş ulaşıyor gibiyim. ancak her zaman ızgara yapacak fırsatım olmuyor, bazen tavuğu veya kırmızı eti az yağda kızartıyorum. sorum az yağda kızartmanın da çok yağda yapılan kızartma kadar kalorisi ve zararı var mıdır acaba? yani o gün yapılan spor boşa gitmiş olur mu?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• ya tamam bende spor yapıyorum evet yağ dikkat etmemiz gereken birşey gerçi ben tam tersi kilo almak için yapıyorumda 1 kereye mahsus birşeyde bizi öldürmez çökertmez bir kere kendine izin ver ama nefsine kesinlikle sahip cık 1 kere olsun yani sadece

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• korktuğun kadar bir şey olmaz yapışmasın diye az zeytinyağında kızartabilirsin ben eti o şekilde yiyorum : )

1|0
    0|0
  • mümkün olduğu kadar et tavuk yemeklerini yağsız yani haşlama ye. haftada bir öğün de yağlı kızartma yiyebirsin ama sadece haftada bir. bir de bazen et yerine baklagil tüket.

1|0
    0|0
  • Demek ki parası olan da yapamıyomuş :d

Kızartmak yerine haşlama yiyebiliyorsan haşlama ye.

1|0
    0|0
    • yok işte elimde olsa ben haşlarım ya da ızgara yaparım zaten. anneme bir baktım kızartmış yani.

• Yaptığın hiç bir şey boşa gitmez.
      Şöyle açıklıyım. Sen örneğin antremanda kan ter içinde kal. Ama yediğine içtiğine gerektiği kadar dikkat etme. Sonra kas bekle. Saçma dimi? Öyle düşün.
      Yapılan spor %30 antreman - %70 beslenmeden oluşur.
      Sıkıntı yapma vücut büyütmene bak şuanda o halde. Çünkü dediklerimi yapabileceğini sanmıyorum. Bu yaz zaten fittsindir. Bir dahaki kışa kadar yapabildiğini yaparsın sonrasında yaza kadar definasyona girersin vücut yağlardan kurtulur gerçek kasların parçalı bir şekilde meydana çıkar.

• anladım teşekkür ederim

• Ne kadar az yağlı o kadar iyi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ugrasma boyle seylerle her gun sıkı bir spor yapman yeterli ben hep fast food yiyodum amacima ulastim karim kaslarimda halen burada

1|0
    0|0
Yükleniyor...