Kas nasıl erir?

Arkadaşlar çok fazla bacak kası yapmışım yürüyüşle sporla falan ve bacaklarım kalın DUYUR nasıl eritebilirim?

Güncellemeler:
(DUYUR)
*duruyor

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kas erimez. Bu aklında bulunsun.

Soruna gelince. Karbonhidrattan vs uzak dur. Protein alma. Yürüyüşlerden falan uzak dur. Çünkü yürüyüşte bir antreman sayılır.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kasin erimesi yag erimesi gibi faydali olmaz bunyeye

kas erimesi dogru bir tanimlama olmayabilir ama herneyse.

1|0
    0|0
  • Kas erimez yıkılır. Aşırı yüklenmen lazım ya da aç kalman lazım uzun süre. Tam olarak bir bilgim yok ama gene de bir uzman bulup ona sor.

1|0
    0|0
  • protein ve karbonhidratı bırakırsan erir

1|0
    0|0
  • full takviye al sonra sal kendini yaslı neneye donersin sdnfjksf :D

0|0
    1|0
  • kötü beslenmeyle erir

0|0
    0|0
    • evet yapar ama hayatta kalman için onlar yani az tüketiceksin kaslarında yıkıma ugruycak bu arada en son da yaglarını eritirsin o kasa göre daha kolay sen en iiyisi çok az ye

• teşekkür ederim

• eritme boşver

0|0
    0|0
  • Az ye butun gun yat

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kaslarını eritebilirsin tabi ki, neden olmasın? Bunun için uyuşturucu kullanmaya başlaman yeterli, bir kaç aya faydasını görürsün. Ya da yeme bozukluğu rahatsızlığına sürükleyecek olan uzun süre aç kalmalarla, yediğini diş fırçası yardımı ile kusmalarla da erken ve kesin sonuç elde edebilirsin... Birileri protein karbonhidrat terk demiş;doğru demiş ama unutma ki özellikle proteini bıraktığın birkaç ay içinde kan değerlerin düşer;ölümcül olabilir. Başka.. Haa pardon, bir de MENAPOZ. Erkenden giriverirsen sıkıntı kalmaz, bünye malum kimi insan 35inde giriveriyor.
    Kısacası bacaklarının kıymetini bil. Kick-box a falan başla mesela, ne bileyim... Avantaja çevir bu durumu. Kendinle gurur duy :) Kendini olduğun gibi sevmeyi öğren. Başarılar.

1|0
    0|0
    • Kan habı kullanıyorum sorun olmaz galiba :)

• Beden senin bedenin, Ruh sağlığı senin ruh sağlığın. Ben sadece uyarıda bulundum, kompleksi yüzünden sağlığını bozmasın;belki yardımım dokunur dedim. Seçim senin seçimin.

• Çok düşüncelisiniz teşekkür

• Vücutta once karbonhidrat sonra yag en son da proteinler kullanılır. Salata tuketerek kas eritimini bbasarabilirsin ama cok da sağlıklı olacağını ddüşünmüyorum

1|0
    0|0
  • Bir insan protein almadan kesinlikle kas yapamaz.. kasların büyüdükçe proteine ihtiyacında çogalacaktır. sen bu ihtiyacı karşılamayı bırakırsan kaslarda yıkılmalar oluşur..

1|0
    0|0
Yükleniyor...