Squattan sonra kosmak?

5 gun once ilk kez hayatimda squat yaptim bacaklarim hala agiriyo cunku hayatimda hic spor yapmamistim. Zar zor yuruyorum agri yapiyo. Ama 5 gun icinde mekik calistim ve kardiyo yaptim. Bugun kosmak istiyorum squattan sonra kosulmasi sakincali olurmu?

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir spor dalına ısınarak başlanmaz. Isınarak başla sporlara.. Squat zor harekettir. İlk başladığında 30 tane yeter.. Bacaklarının ağrıması normal yani gelişmek demek. Ağrılar geçesiye kadar hiçbir hareket yapmamalısın kasların zedelenir ve kötü olur.
    O yüzden ağrıların geçmesi lazım. Geçer geçmez tekrar başladığında ağrın olmayacak.
    Squattan sonra asla koşulmaz. Yani koşmayı başka gün yap squatı başka gün yap. Squat sıkılaşma hareketidir. Squat sonrası koşmak vücudu şekilsiz yapar ve sonuç alamazsın. O yüzden ikisini aynı anda yapacaksan koşmayı sadece 30 dakika yapıp sonra squatı yapabilirsin.
    Ama koşu sonrası squat asla..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• spor öncesi ve spor sonrası ısınma hareketleri yapmalısın
    yoksa kas ağrıları rahatsız edici ve dayanılmaz bir agrı verebilir

squat bacak ve popo kaslarını çalıştıran bir program
    squat kas ağrılarını gidermek için koşabilirsin ama koşudan önce bacak böylenin kaslarını açman ve ısıtman gereklidir yoksa koşudan verim alamazsın koşuyu tempolu koşu olarak yapmalısın zorlamadan yani

ilk defa spor yapıyorsan kendini zorlamamalısın
    düzenli yaparsan bir süre sonra kas ağrıların hiç olmayacaktır

0|0
    0|0
  • hiçbirşey olmaz ama bundan sonra hareket yapmadan önce ısın yani koş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...