İstihare namazı nasıl yapılır? Gördünüz mü hayırlısını?

merhaba arkadaşlar,

istihare namazını bilipte yapan varmı? veya yapıpda gerçekleştimi daha doğrusu ne gördünüzz niçin o namazı kıldınız çok merak ediyorum yorumlarınıza ihtiyacım var.

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• İki rekat nafile namaz kılınır sonra istihare duası okunur sonra dua edilir ve yatılır 3 yada 7 gün aynı şeyi tekrarlamak gerekir.

Her hangi bir konunun hayırlı olup olmadığını anlamak için yapılır. Çok önce yapmıştım ne gördüğümü pek hatırlamıyorum haliyle olup olmadığınıda.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• istihare namazı sünnettir ve yapılması ancak kişinin kendi tarafından yapılarak olur..illaki görülecek diye bir husus yoktur ilk seferde de görüne bilir 3. seferde de ...diyanetin dahil bir çok sitede istihare namazına dair ilmihaal bilgisini bulablirsin açıp baktığında net ifadelerle ne olduğu nasıl yapıldığı gibi sorulara cevap bulablrisin.

1|0
    0|0
  • Bunu ben de çok merak ediyorum. Görenlerin gördüğü mü oldu acaba ?

0|0
    0|0
  • yapmadım. ama genelde kısmet hayırlımı değilmi diye yapılır.

1|0
    0|0
    • sadece kismet icinmi?

• aslında bir işin senin için hayırlı olup olmayacağı hakkında fikir sahibi olmak için dersek daha doğru bir tanım olur.

• senin için cok önemli bi karar almadan önce istişare namazı kılıp uyuyup akıbetini rüyanda görmek demek

1|0
    0|1
  • burada bu saatte sen abdestlı adam bulda

Bu soruyu sor bırı boş işler demiş digerleride senı inancından ve sorundan ötürü dalga gecerler alay ederler sorduguna pişman olursun.

0|0
    0|2
  • Googleden daha seri bulabilirsin :)

0|0
    0|0
  • kandın için hayyırlı değilmi öğrenmek için yatıyosun istişareye ama namazı yok bunun bee

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• istiare namazı geleceği görmek için değildir

0|0
    0|0
  • boş işler

0|1
    3|4
Yükleniyor...