Euroleague final 4 adaylarınız kimler?

yrn euroleague başlio..final 4 adaylarınızı alıyım...bkalım kaçını tutturucaksınız..sezon çok uzun ve değişken, final 4a kdr 29 maç ypıcak her takım..kadrolara yeni takviyeler son rötuşlar olabilir regular season sonrası..o nedenle şimdiden bilinmez kimlerin favori olduğu o nedenle şimdiden sorduğum için saçma bi soru belki ama genede suanki kadrolar perspektifinde yorumlarınızı alıyım? ben:real madrid, cska, barcelona ve olympiakos diğerlerinin önünde diorum..bunları kadro olarak milano, maccabi ve tau belki zorliyabilir..bizim takımlardan, panathinaikosdan ve sienadan bu sene hiçbisi olmaz..benim fikrim..

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• vala sabırsızlıkla bekliyorum bu sene real madridten bir patlama bekliyorum şampiyonluk adayımdır onun yanında bu sene F4 süpriz takımlar girebilir maccabi, milano ,fenerbahçe, efes süpriz yapabilirler cska, barca yı söylemeye gerek yok sanırım süper bir sezon yine bizi bekliyor

0|0
    0|0
    • real madrid'de o canabetlik olduktan sora gene zor abicim..bide oyun kurucu secmeyi bilmiolar..dontay draper la olucak iş diil o, sergio rodriguezde tam point guard diil ztn, daha ziyade combo...2 ve 3 numarada avrupanın en iyi rotasyonu var adamlarda gene bişi olmuo...efesden cacık olmaz 16ya bile klamıyabilirler..

• anladım..tamam ekle müsait olunca dedigim gibi ben ekliyemiorum..ordan yparız yorumları...

Kızlar Ne Diyor 2

• kadro olarak milano

0|0
    0|0
  • Euroleague final 4 adaylarım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ntvspora kenetlenme vakti geldi çattı...Artık Perşembe ve Cuma günleri oynanacak olması güzel haber.FBÜlker iyi takım kurdu .umarım 3 takımımızda en azından top16 ya kalır

0|0
    0|0
    • ntvspora kldıydan sıctın...ne ceyrek finalleri verir dogru düzgün nede önemli grup maclarını..bi bizimkileri islersin işte..top 16'ya klmak hikaye..artık enaz bi ceyrek final ypsınlar..

• cska ve barcelona var grupta.final four oynayn 2 takım

• baskada takım yok..3.lük yada 4.lük acık...

• benimkiler Twente, Monchengladbach, Juventus ve Valladolid

0|0
    0|0
    • monchengladbach grupdan cıkamaz, twentenin levanteden mutlaka 4 alması sart oldu helsinborg beraberliginden sora..bide leroy fer sezonu kapattı üstüne üstlük..juventus cıkamaz o grupdan, shaktharı gecip..valladolid 95den beri avrupa kupası oynamıo..forum valladolid diosan baska...

• ne yapayim kardes, gordum kimse yazmiyor ayip olmasin diye birseyler yazdim :D

Yükleniyor...