Aslan burcu hatunlarının iyi ve kötü özellikleri nelerdir?

Aslan burcu bi hatundan ayrıldım Aslında sorum ayrılık ve aşk üzerine ama genel olarakda düşünebilirsiniz, sevdimi tammı sever bu burc yada tam tersimi ? sadakatsizmidir_? mümkün olduğunca yorum alıp fikir edinmek istedim.. şimdiden cok teşekkurler...

Güncellemeler:
Yok mU yahu aslan burcu hakkında yorum _? bi soru soralım dedik cevaptan baska herşey var :D

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• aslan kadını dengeszdr arkdsım onu söleym sana cinselliğe düşkündür ama çok temiz kalplilerdir erkeğinede kadınada saftırlar kendileri nasılsa karsı tarafıda öyle düşnüürler onlr hep ağlayan taraf olurlar ama sakin gbi dursalarda patladıklarında feci olurlar sinirlendiklerinde bile ağlayablen vrlıklardır aslan burcu kadını:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ben aslan burcuyum.Benim için bir insana güvenmek,bağlanmak ve sevmek çok zordur.Bin dereden su getirtebilirim bunun için :) Fakat sevdiğim bir insanı asla aldatmadım bugüne kadar,aldatacağımı da sanmıyorum.Sevdiğim zamanda bağımlılığım çok yüksek oluyor.

Fakat olayı burçlara bu kadar indirgememek gerek.Biraz da bu karakterle alakalı.İnsan karakterini belirleyen yüzlerce faktör var.Burçlar ne kadar etkili olabilir ki bu işte?

0|1
    0|0
  • Iyi yani: cömert , iyi kalpli, sevecen, cok neseli,hareketli, sevdigini kiskanan, cok deger verebilen, arkadaslarina sadik ve dürüst brisi. Kötü yani: Kiskandirmayi seven, zamanina ve insanina göre sadik olamayan, cok inatci olabilen, bazen cok ters davrnan, patavassiz, asabi, bazende tembel olabilen ( uykusuna cok duskun ).

0|0
    0|0
  • 22 yıllık aslan burcuyum. bir numarasını görmedim.

0|0
    0|0
    • upiq bunu beğendi :P

• neymiş :D

• sen bana bakma aslan burcu biriyle uzun bi ilişkim oldu sabaha kadar yazabilirim şok geçirdim bi an:D

Erkekler Ne Diyor 3

• Valla benim aslan burcu bi çıktığım vardı. Kız çok fena sevişiyordu, yatakta resmen aslan kesiliyordu ama sadakatsizdi. Bu da benim umrumda değildi. :) Ben işimi görüyordum.

0|0
    0|0
  • Kobra burcuyum.. Şimdilik bu kadar..

0|1
    0|0
  • aslan burcu kadınları süper kankalardır (:

0|0
    0|1
Yükleniyor...