Hangi marka supplement kullanıyorsunuz ve hangi ürünleri kullanıyorsunuz?

Ben sadece protein tozu kullanıyorum. Marka tercihim Weider. Bide bir kaç vitamin hapı alıyorum onlarda ise Solgar tercihim. Siz hangi markayı ve ürünleri tercih ediyorsunuz?

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• çoğu weider bazıları universal

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Türk markası olduğu için Hardline.

1|0
    0|0
    • Bende yerli malı diye desteklemek isterim ama yerli malı olmasına rağmen fiyatı yüksek bence. İthal olarak gelmiyor sonuçta diye biliyorum.

• Keşke öyle olsa. Yıllardır bu işin içinde olan bir firma ama ne yazık ki ülkemizde vergi vs. yırttığı halde fiyatları aşırı yüksek bence.

• Fiyatı benim için önemli değil. 5 kg a 180 lira ödedim. Önemli olan bana bunun yararları. Gider Amerikan malı da alırdım aracı ile 110 - 130 lira civarına.
      Bir yandan da Helal damgasından dolayı almak istedim. Sonuçta bilmeden de olsa sıkıntı yaşamak istemedim.

• musclemeds kullanıyorum beef protein bir de noxx kullanıyorum

1|0
    0|0
    • O markayı bende merak ediyorum nasıl protein tozu iyi mi? Kimisi güzel kimisi kötü diyorlar tat olarak. Ara sıra marka değiştiriyorum sürekli aynı ürünü kullanmamak için.

• hatuna bak ya :)) iyi gayet ödül aldı 2. kez aldım

• Protein olarak Dymatize İSO 100 (Kakolu) + Olimp Bcaa Mega 300 şu anlık bunları kullanıyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...