Yaptığınız bir spor dalı var mı?

Ben 2 senedir yamaç paraşütü ve dalgıçlık yapıyorum. Bu aralar ise bisiklet aldım yazın imkanım olursa bir grup arkadaşla Türkiye'nin kıyı şeridini gezeceğiz. Sizinde sevdiğiniz, yaptığınız, kendinizi yakın hissettiğiniz bir spor dalı var mı? Şimdiden teşekkürler.

Güncellemeler:
Bütün fitness yapan 'çıplak' arkadaşlarıma teşekkür ederim. :)

0|0
3|23

En İyi Erkek Görüşü

• Teakwondo - JKD - Fitness yapıyorum şu an sadece okuldan dolayı ama extreme sporları bende çok seviyorum yamaç paraşütü, parasailing kesinlikle yapmayı düşünüyorum, en çok yapmak istediğim şey ise sırt çantam ile önce Türkiyeyi sonra Avrupayı dolaşmak. ''in to the wild'' filmi gibi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Break dans var uzun yıllardır yaptığım, sonra bıraktığım ve tekrar toparlamak amacı ile tepinmeye başladığım , sevdiğim, tutku içinde bağlandığım spor.
    Mutlu oluyourm dans ederek, çalışarak.
    Ruhum, moralim, keyfim hep olumlu yönde etkileniyor dans çalışınca.
    Bambaşkadır dans etmek.
    Çünkü tüm sporların dışnda içinde müzik vardır.
    Ve ruhunu müziğe bırakıp hareketleri akışına bırakıp, etkili, zor, akıcı, fırıldak gibi döndüğün hareketler yapıyorsun..

Yamaç paraşütü ayrıca ilgimi çekiyor ve zaman zaman rüyamda görüyorum uçtuğumu.

0|0
    0|0
  • dalış ve dağcılık çok istiyorum biz sadece kendi çapımızda sporla uğraşıyoruz biraz extrem e geçmek lazım

0|0
    0|0
  • dağcılık / kaya tırmanışı yapıyorum ;)

0|0
    0|0
  • Fitness <3

0|0
    0|0
  • Bir ara amatör olarak Körling oynuyordum fakat okul sınavlar vs. derken ona da vakit ayıramaz oldum ne yazık ki

0|0
    0|0
  • karate fabrikadaki işçi arkadaşlarla yapıyoruz vurmalı kırmalı

0|0
    0|0
  • Hep istemişimdir yamaç paraşütü ve bungee jumping doğa fotoğrafçılığı spor sayılıyorsa o var

0|0
    0|0
  • vücut gel. fitness futbol. bisiklet mantıklı ben yazın yazlıkta kumsalda koşuyorum

0|0
    0|0
  • bisiklet cok zor bilgin olsun tecrübesi olanlarla yapmanı tavsiye ederim. 80km kadar kullandım ama kiralık dağ bisikletiydi. uzun yol için tasarlanmamıştı.

0|0
    0|0
    • Çalışmalara başladık sayılır, yanımda çok profesyonel bir ekip var. Bilgi ve görüşün için teşekkürler.

• tum su sporlarını yapıyorum ve gönullu antrenörüm

0|0
    0|0
  • fitnes

0|0
    0|0
  • Fitness = Mutluluk

0|0
    0|0
  • evden işe işten eve.

0|0
    0|0
  • oo beni de spora alıstır arkadasım ya. anca yüzme ve fitness baska bişey yok

0|0
    0|0
  • futbol voleybol yüzme fitness

0|0
    0|0
  • herşey tamamda yamaç paraşütüne ve bungee jumpinge yemiyo benim :D

0|0
    0|0
  • en büyük hayalim yamaç paraşütü :))) basketbol fitness ve futboll :)

0|0
    0|0
  • Küçüklüğümden beridir Futbol oynuyorum iç içeyim ve aynı zamanda Fitness yapıyorum..

0|0
    0|0
  • Fitness aşkı...

0|0
    0|0
  • Fitnes, Haftada 1 gün futbol 1 gün basketbol extrem sporlarla alakam yok

0|0
    0|0
  • Uzun oturma :-):-):-)

0|0
    0|0
  • Boddy