Eşim eve bugün geç geldi. Dün açtığım konu üzerine iyice şüphelenmeli miyim?

dün eşimle ilgili konu açmıştım.bilenlere soruyorum.bugün saat 8 buçukta geldi.bi alışveriş merkezinde öğrtmn arkadaşlarımla oturdum dedi.ciddi ciddi şüphelenmeli miyim artık

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Eski mesajlarını da okudum, wallai sakin adammışsın helal sana. Ben böyle bir şeyi yediremezdim, o evde ne fırtınalar kopardı bi bilsen.. Sakın eşine güvenmediğini belli etme, zaten güvenmiyomuş kocam bana istediğimi yaparım der hiçbi hatası olmamasına rağmen gider hatalar yapar. Sakinliğini koru, eşine sürpriz yap, haber vermeden okula git. Eşinle daha çok vakit geçir, ona ''Benimle evlendin ben o platonikten daha iyiyim'' imajını yerleştir kafasına. çünkü ne kadar eşin suçsuz olsa da bayanların aklından ''acaba onunla olsaydım nasıl bir hayatım olurdu?'' düşüncesi geçer. sen bu düşünceyi kendi lehine kullan. Allah yardımcın olsun..

Kızlar Ne Diyor 12

• yok sevismistir birileriyle.

• konuyu bilmiyosun sanırm

• Öncekileri Göster
    • yöö

• cevabın ironik mi.dalga mı ciddi mi çözemedm inan:)

• okuldan almaya gitmeyi denesen okul çıkışına bir yere yemeğe götürme maksadıyla veya telefonla arasan mesala bugün arkadaşlarıyla buluşmuş diyebilirdinki ben seni almaya gelim nerdesiniz telefonla arayarak..oturmakla bişeyi kanıtlayamazsınız bence..harekete geçmelisiniz..

• alıyorum bazen saat uyarsa

• burda kimse senin ne yaşadığını bilemez platonik diyosun platonik olsada bayanın sen eşisinnn sonuçtaaa tekrar geri kazanabilirsin..sen boş verirsen o da platoniğine devam eder..böyle durumlarda kişi kendinede bakmalı benim nerde yanlışım var eksik olan ne gibisinden..aldatıldın dense ne olck direkt boşanacak mısınız bence tekrar eşinizi kazanmayı denemelisiniz..

• O senin eşinse sen her türlü öndesin ama madem için içini yiyor, bir kez takip et o halde gizlice

• 2,3 gün içinde belli olur herşy.bi plan yürütüyorum.ya direk herkes aldatıyo diyo.sence öylemi.kıskandırmamı.konuyu biliyomusn

• Öncekileri Göster
    • hayır ya eski platonik aşkını.konuyu açıp bakabilirsin.eşimn eski platonik aşkı diye bi konu.açtığım konularda.bulamazsan kısaca anlatırım

• planın noldu bellı oldumu hersey ?

• dün aldattığı gibi bu gün de aldattı. yarın da aldatacak :/

• dün nsl aldattı gördnmü

• Öncekileri Göster
    • evet edebilirsin içini rahatlatmak açısından

• iyi bildğin yöntem varmı

• niye seni sevmiyormu esin süpeye girdinozaman vardir sende bir noksanlik esini mutlu edemiyon heral bazi konulardatakip etin e hadi aldatiyorsa nolcak bosancan

• konuyu bilmısun sanırım.2 gün önce açtm oku lütfn.olayfarklı.eşimn platonik aşkı durumu olan konu

• tamam okudum hepsini
      bir insan bikere severdiye bise yoki sana ask olup evlenmedimi bu kadin sonradanda

• dunde soylemistik aldatiyor seni

• dün bişy demedinki

• Öncekileri Göster
    • ya sen demedin mi esimde değişiklikler var diye al karsina konus

• yapsa bile yaptımmı dicek

• Aldatılıosun

• net mi yani.en kesin kanıtı ne sence

• senle evlenen yandı yemin ederim.adam saçını bile kestirmez:)

• kafa yorma aldattıysa da yapacak bir şey yok.

• Dün noldu bilmiyorum ama şüpheleniyorsan vardır bişey. Ona bişey çaktırmadan alttan yürüt operasyonu.

• açtığım konulardan bak.konu brz karışık

• sacma bisey. süphelencek bir durum yok.

• dünkü konuyu biliyomusn

• Öncekileri Göster
    • okudum. düşüncen dogru olabilir; bak ne kacirdin demeye calişiyor olabilir giyimiyle yürüsüyle bakişlariyla. ama daha ileri gidecegini zannetmiyorum. platonik aşk diyorsun. adam bundan hoşlanmamişki. kendi egosunu tatmin edecek rahatlayacak bukadar bence.

• bak ne kaçırdın düşüncesi hadi olmlu baksam tamam bende belki kendime bakardm dyrum ama bak bunlar senin olcaktı beğenseydin demesi beni o an bi kenara atmıyomu

• Şüphelen.

• Olabilir arkadaşlarıyla oturmuştur niye şüphelendin bundan?

• konuyu biliyodun sanırım

Erkekler Ne Diyor 9

• takip et hocam ne olcak varsa bişi suçüstü yaparsn git bir süre takip et

• kesın demıcem ama buyuk bır ıhtımalle aldatılıyorsun.. bnce gızlıden takıp etmelı yada ettırmelısın.

• bi yöntem deniyorum.bildiğin varmı

• bırını takabılırsın arkasına.ders cıkışlarında takıp etsın nereye gıdıyor o kısıyle konsuyormu vs

• eşin ınternet kullanıyorsa pc ye casus key loggerlar kurabılırsın bu sayede kımle ne yazıştıgını gorursun. yontem çok yani

• bi günde iş çıkışı eşini sen almaya git. o zaman bi tavırlarına bak bakim değişiklik olucakmı gelmenden mutlumu olucak yoksa mutsuzmu..

• sabahçımı öğlenci mi

• ne alaka

• Öncekileri Göster
    • öğleci.ya norml hareetleri.giyim brz değişti

• bence sen kuruosundur kendi kendine kötu düşünme iyi düşün iyi olsun bilmiorum ne iş yapıosun ama senden sonra eve gelmesine bence musade etme zaten calısıoruz de beraber gecirecegimiz zaman az de cok sık yaparsa bu gecıkmeleri takip etmen gerekir bence

• Hala iz peşindemisin sen

• Senin işinde zor he..

• Takip et hacım kendi gözlerinle herhangi birşey görmedende Günahını alma...

• kokla. pis erkek kokuyodur.

• Platonık aşkıyla güzel vakit geçirip gelmiştir. Kocana atleti sen giydir bir gun ama ters gıydır aksam geldıgınde atleti düz giymişse ilişki yaşamıştır.

• wow plana bak :D

• Öncekileri Göster
    • ya tek mesele güvenyrum tek artım bu.

• Dostum içinde bi kurt varsa bi git izle gözlemle burada agzı olan konusuyor
      Ya öyle ise diyor insan için ferah olsun bence sen psıkoljık olarak öyle düşünüyorsun

Yükleniyor...