Eski sevgilinizin düğününe gider miydiniz?

Eski sevgiliniz siz ayrıldıktan 1-2 yıl sonra başkasıyla evlenecek olsa ve kendisi arayıp sizi düğününe davet etse gider miydiniz? Gidecek olsaydınız düğünde nasıl davranırdınız?

0|0
24|17

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Giderim fark etmez.

0|0
    0|0
  • Bunun için arayacak davet edecek kadar yüzsüz birisiyle muhatap olamam ...

0|0
    0|0
  • hayatta gitmem

0|0
    0|0
  • eski sevgilime bağlı kavgalı ayrılmadıklarım var.her düğündeki gibi gider içer sonra kendimi sahnede bulurdum:/

0|1
    0|0
    • ben bir erkeğim, afedersin ama o hatunla bir zamanlar ben sevişiyordum. Yani ne kadar uzun ve karmaşık cümlelerde kursam işin özü bu. Ha aynı şekilde benim düğünüme isterse gelsin onur duyarım...çok karışık değil mi alakası yok. Bu sadece duruşla alakalı.

• biz masumiyeti liseden girdiğimizde bıraktık

• heralde ölürüm..

1|0
    0|0
  • Gitmem ne işim olur , telefnda mutluluklar dilerim

0|0
    0|0
  • ikimizin de sevgisi bitip arkadaş olarak kaldıysak gidebilirim diğer türlü asla

0|0
    0|0
  • gıcıklık değil mii giderimm .. hatta telefonda tüm içtenliğimle konuşurum amacına ulaşamasın. o hangi amaçla beni arayabilir ki kıskandırmaktan başka. olmadı çıkıp oynarım belki :P:P

0|0
    0|0
  • benim eski sevgilim akrabam evlenirse ailm giderse bnde mecbur giderim çnkü dışarda bni evde yalnız bırakmaz ailmm içim çok yanar oynamam otururum :D

0|0
    0|0
  • link ( gitmezdim Sana mutluluklar Sözüm kardeşce derdim sadece :d )

0|0
    0|0
  • valla yanıma birini alıp giderdimmm hatta oynardım bile düğününde:)inat değil mi:)

0|0
    0|0
    • tilililili :))))

• bi de geline takı tak damat orta yerinden ikiye ayrılsın.. damat pert :))

• yanımdakine söyler damada taktırırım bende tebrik ederimm gelineee çok iyi bi seçim yapmışsın derimm gülerek:)

• hala seviyorsam meraktan giderdim ve gayet sradan davranmak için eimden gelini gösteririm aman Allah göstermesin sevdigimin dügününe gitmeyi.

0|0
    0|0
  • Gidemezdim sonucta hala sevıyorum

1|0
    0|0
  • Ne gidicem be o benim düğünüme gelsin :D

0|0
    0|0
  • ne giderim ne çağırırım mal mıyım

0|0
    0|0
  • giderdim ama o gün çok güzel olurdum kolumada birini takar öyle giderdim :D

0|0
    0|0
  • Gitmem.

0|0
    0|0
  • gitmem ne isim var

0|0
    0|0
  • sevgilimi koluma takar giderdim

0|0
    0|0
    • sevgilin yoksa?

• gitmezdim galiba. cünkü ister istemez onlara bakip eski günlere dalabilirim (cünkü kalbim boş). oda bunu kesinlikle fark eder. o etmezse bi başkasi eder gider aninda yumurtlar ona.

• Gitmezdim, üzülecegimi biliyorum cünkü

0|0
    0|0
  • senin ağzın neler diyor öyle

0|0
    0|0
  • benim eski sevgilim biz ayrıldıktan 5 ay snra evlendi bnide düğnüne çağırdı taktık koluma birini gittim yanındaki eşi olck kişiden çok bana baktı valla

0|0
    0|0
    • offf fena oturtmuşsun :-)

• zilli gelin diyosun yani? :D

• aynen öyle .d

• Böyle bir şeyin mümkünatı yok mantıksız.

0|0
    0|0
    • ama aradan 1-2 yıl geçmiş, o sana eski bir dost gözüyla bakıyor artık ama sen unutamadın onu. ne yaparsın?

• Ben de ona dost gözüyle bakarsam ancak o zaman gidebilirdim.

Erkekler Ne Diyor 17

• platonık askımın dugunune gıtmıştım ama bıtmıştı kafamda hersey,ona ragmen cok canım yandı,kimseye tavsiye etmem,hayaller,olacaklar..

0|0
    0|0
  • ne işim var la orada, ezik miyim ben...

1|0
    0|0
    • :/

arkadaş kalabilmişinizdir belki,hala ortak arkadaşlarınız falan vardır.konuşuyorsunuzdur.davetiye yollamıştır,gidedebilirsin yani ne var:(

• hah lisede de sevgili olup el ele kordonda geziyorduk:/

• ne arkadaş kalması ya? buna gerçekten inanıyor musunuz? eski sevgiliden arkadaş olmaz

• aradan 3-4 sene geçmesine ramen benim kalbim hala boş bundan dolayı gitmezdim sanırım çünkü gidersem canım çok yanacak birlikte kurduğumuz hayalleri birlikte gerçekleştirmek yerine başkasıyla gerçekleştirdiğini görmek çok canımı yakar o yüzden gitmem, gidemem... :(

0|0
    0|0
  • Şahsen ben sevgiliyken ayrılarak tekrardan arkadaş olmayı normal karşılıyorum, giderdim.Eğer geçmişte deli gibi seviyorsam bu kararımı yine değiştirmezdim gözüne batmak için giderdim.

0|0
    0|0
  • La böyle soru mu olur. biran hayal ettimde az önce dediğim şarkı eşliğinde. hala seviyorsam onu gidersem bi cana kıymadan çıkabilir miydim o salondan bilemiyorum nasıl dayanır insan sevdiğini gelinlikle başka birinin kollarında görmeye.

1|0
    0|0
    • olmayacak şey değil ama dediğin gibi dayanılır bi şey değildir herhalde

• çağırırsa seve seve giderim. Malumunuzdur artık düğünlerde slayt gösterileri yaynlanıyor. Slaytı değiştirip özel fotoğraflarımızdan oluşan bir slide show koyardım. Maksat düğün karışsın :D Pastasınada biber gazı sıkar kaçardım :D

1|0
    0|0
  • şehir efsanesi midir bilinmez ama ümit besenden ''nikahına beni çağır sevgilim'' adlı şarkıyı çalan piyanistin çok pis dövüldüğünü duymuştum :D

0|0
    0|0
    • işin ucunda sakata gelmek de var tabi :))

bakınız : piyanist nasıl haşat edilir? :-D

• Sırf i*neliğine Durun bu nikah kıyılamaz demek isterdim aaaa uuuu sesleride cabası

1|0
    0|0
  • ikisini de dudaklarından öper paramı takar çıkarım, yirmi lira.

1|0
    0|0
  • gidip halay çekerdim

0|0
    0|0
    • oldu olacak beşi bi yerde tak :))

• Gelinin eski manitasından besi bi yerde yanagına çakıomus tokadı al sana besi bi yerde :ddd

• kendi çağırırsa gidilebilir sıkıntı yok, yanımıza da bir takviye almak daha da güzel olur

0|0
    0|0
  • gitmemem dertten değil prensipten :))

0|0
    0|0
  • eski sevgilisini düğününe kim çağırırki

bu benim eski sevgilmmi diycek eşine :D

0|0
    0|0
  • Cenazesine bile gitmem..

0|0
    0|0
  • giderdim,birde burma takardım,eski sonuçta,yenisi beni ilgilendirmez...

0|0
    0|0
  • ne işim var mk

0|0
    0|0
  • Hayır tabiki. Davet etmesi bile fazlasıyla yersiz ve küçük bir hareket.

0|0
    0|0
Yükleniyor...