Şınav çekememe sorunu?

Normal şınavı çekemiyorum. Dizimin üzerinde zor da olsa çekiyorum normalini çekmek istiyorum günde kaç tane diz üzeri şınav çalışırsam o konuma gelirim. Lütfen bu konudan anlayan birisi yardım etsin çekmem gerekiyor.

Güncellemeler:
Arkadaşlar pmyo için çalışıyorum mülakatta 5 şınav isteniyor

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Diz üstü şınavla herhangi bir konuma falan gelemezsin. Bu kendini kandırmaktır. Çünkü ilgili kas grubunda yeteri kadar bir kasılma ve hacim kazanma meydana gelmez. Bu nedenle de gelişme olmaz. Şınav zordur ancak çok yararlı bir çalışmadır. Birçok kas grubu aynı anda çalışır. Önceleri çok zorlansan da dene normal şınavı. Belki 3 belki 5 tane de olsa yap. Zamanla kaslar alışınca zaten otomatikman artacaktır. Biraz sabırlı ol, yoksa dediğim gibi diz üstü bir gelişme elde etmen çok zor.

1|0
    0|0
    • Aşağıdaki arkadaşta öyle dedi tamam onu denemiyim ayaklarımla duvardan destek alarak deniycem biraz alısınca öyle 3-5 tane deneyip setler halinde devam ederim. Olur mu?

• süper :D

• Hadi bakalım. Umarım faydası olur. :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Devam et oyle bir sure alisinca normal cekesin. Kollarin kuvvetlensin biraz

1|0
    0|0
    • Evet kollarım zayıf ama bunun sayısı yok mu günde 10 mu 20 mi daha mı fazla?

• Ne sayisi. Sayi kisiden kisiye degisir. Maksimum tek seferde ne kadar yapabildigine bak. Sonra onu setlere bol calis

• doğru diyorsun sağol

• Fyo mulakatina girdim ve giren kişilerle gruplar halinde spor salonuna alındık. spordan 20kisiden 4kisi elendi bunlarda aşırı odunlaşmış kilolu insanlardı. kızlar diz ustu sınav cektiriyorlar mekikte çok yardim ediyorlar. Erkeklere bile göz yummuşlardi sınav konusunda şükrü balcidaki polis okulunda.

0|0
    0|0
    • sukru balcı kapandı adile sadullahta gireceğim. Zayıfım çekemiyorum ya zayıf oldugum ıcın kollardan dolayı galiba

• İlk zamanda yapamaman normal sadece bir tane normal şınav çek göğüs yere değsin sonra ikinciye giderken göğsün yere 3-4 parmak kala dur öyle bekle bir süre bunu yap sonra çek dur çek dur diye çalış varsa 2.5 - 3 kilo dumbell ile kol çalış güçlensin biraz bu konuda yardım edebilirim. Eve gideyim yazarım sorun olursa bana.

0|0
    0|0
  • Dizin yerdeyken bu şınav olmaz Yanında biri dursun şınav posizyonu Alman'ı sağlasın alışırsın

1|0
    0|0
  • Bak dizini yere koymadan 3 5 tane çekmeye çalış mesela 3 tane çekince 2 dk ara ver tekrar yap ayni şekilde 4 set yap her gün alışacaksın

0|0
    0|0
    • olmuyor çok zor

• Tamam alışmak için de olsa olmaz

• anladım sağol :)

• çekersin çabala

0|0
    0|0
    • kaçar tane yapıyım günlük

• alışırsın.

0|0
    0|0