Birde kırık kalp sendromu çıktı...

Hürriyetteki haberi gönderiyorum. Ne düşünüyorsunuz bu konuda ?

benim bildiğim tek bir sendrom var o da para - sızlık sendromu :) para varsa başka sendrom tanımazsın :)))

link

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Yani tabi böyle bir sendromda var.Ama yaş ilerleyince paranın daha önemli olduğunu anlıyo insanlar.Sonuçta geçim kaygısı,daha iyi yaşama isteği bütün isteklerin önüne geçiyo.

0|0
    0|0
    • insanın keyfinin yerinde olmasını sağlayan da yüzünü güldürende bence maddiyat... eğer sağlığın yerinde ise... rahat yaşayacak kadar da kazanıyorsan bundan keyifli başka bişey olamaz ... kırık lakpte kalmaz başka bişeyde :)

• Zaten paran olduktan sonra etrafında dolaşan çok olur.Paran olunca yapacak şeyin de çok olur.Hani bazıları alışveriş yapıp rahatlıyorum diyo ya.Evet param olsa kendime yatlar katlar alırım.Gezer tozarım.Bu sırada aklımda kimse kalmaz zaten:))

• aklında kimse kalmaz çünki daima yenileri olur :)))))

Erkekler Ne Diyor 1

• Habere dikkat ederseniz, psiko somatik bir rahatsızlıktan soz ediyor. Aslında duygusal kokenli bir şeyin biyolojik kokenli bir semptoma dönüşmesi konusu var.

Peki benim sorum şu: Duygusal kökenli bir rahatsızlıga biyolojik bir tedavi uygulanabilir mi?

0|0
    0|0
    • walla ben duygusal yada psikolojik sorunların ilaçla falan tedavi edilemeyeceği düşüncesindeyim. zaten ilaçlar sadece bitkisel duruma geçiriyor insanları bir süreliğine... başka işe yaramıyor.. psikolojik yada duygusal sorunları aynı yollarla çözmek gerekir bence..

• buna dünya literatüründe anti-psikiyatri ekolü diyorlar:) Kesinlikle katılıyorum yorumuna

Yükleniyor...