En çok kime benzetiliyorsunuz?Görünüşünüzle huyunuzla?

akraba komşu bir film karakteri müzisyen,sadece başkalarının değil sizin kendinizi nasıl gördüğünüzüde belirtebilirsiniz.

0|0
16|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• BANA BEREN SAATE BENZEDİĞİMİ SÖYLERLER YÜZÜMÜN VE FİZİĞİMİN AŞIRI DERECEDE BENZİYORMUŞUM KENDİM AYNAYA BAKTIĞIMDA ÖYLE PİS KİRLİ BİR KADINA KEŞKE BENZEMESEYDİM DİYORUM ...

0|0
    0|0
    • beren saati begenmiyorsun

• beğeniyorum çok güzel bir kız ama güzelliğini ve kendini kirletiğini düşünüyorum eskisi kadar masum değil ...bir sürü filmde oynadı dizilerde oynadı herkes onu nekadar beğensede ben asla dizlerde oynamıyı tasvik etmiyorum hoş şeyler değil ...tabi güzel dizileride vardı ama çok pis dizilerde çevirdi bunun için yoksa allah var güzel kız...

• Huylarım babama benziyor. Tipim ise Sophia Bush'a. link

0|0
    0|0
  • anneaneme:)) huyum benziyormuş hiç bşei kafaya takmayan süslü şımarık vs.d

0|0
    0|0
  • annem buna link ; kardeşim bülent ersoy a benzetiyo

0|0
    0|0
  • Norah Jones'a benzetiyorlar..bir de babama.

0|0
    0|0
  • Beni aynadakine çok benzetiyorlar

0|0
    0|0
    • :)

dr.scull diye bir eski türk grubu var onun bir şarkı sözü şöyle geçer

Güzellik gözlerdedir bakılanda değil

Aynaya bak güzelim

ve

kendi önünde eğil!

• doğru demiş :)

• Halama benzetirler iyi ki de benziyorum .. Baska benzetilenlerde var ama bende kalsın

0|0
    0|0
  • benzetildiğim kişileri ben de tanımıyorum zaten. sürekli değişiyo hem de.

0|0
    0|0
  • görünüş ismi lazım değil bir artiste,huy da whatever works filmindeki adama.felaket bileşim.

0|0
    0|0
  • Vallah hadiseye benzetmişlerdi bir kac kişi, kendimden tiksinmiştim.

0|0
    0|0
  • anneme.

0|0
    0|0
  • ebeme

0|0
    0|0
    • ahahhaa gorseydi kufur ederdim oda patlardi durdugu yerde neyse tekrar tsk ederim iyi geceler...

• yok yok sen yıne hanımefendılıgını bozma o sevıyeye ınme,ben tsk ederım iyi geceler esmer

• Yesilcam filmlerindeki evde kalmış aysen gruda tiplemesine fizik olarak degil de hayat akısı olarak :(

0|0
    0|0
    • hiç öyle karamsar olma,o filmlerde öyle...

• rica ederim iyi geceler:)

• İyi geceler :)

• aslı evren

0|0
    0|0
  • babanneme bnziyormuşum ev ahalisi oda senin gibiydi ayyynıı çok konuşurdu diyorlar:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• birçok farklı kişiye benzetildm

0|0
    0|0
  • Tiksinc bir diskiya sanirim but that s ok whatever they say I know who I am

0|0
    0|0
    • önemi yok onlar ne derse desin kim oldğumu biliyorum!

kurt cobain denmi dostum

• Keske kurt gibi 27 yasinda olebilseydim. Herseyin kayboldugunu, anlamini yitirdigini gormezdim

• dostum adım gibieminimAlllah bir şans daha verse tabutu kırar çıkardı dünyaya!Hayat güzel,sen kendi değerli hayatını öyle uyuşturucu manyağı serseri batılı zibidiyle bir tutma.bu toprağın insanlarının kökleri herkesinkinden daha derinlerde!

• ferman akgül.

0|0
    0|0
Yükleniyor...