İlk hangi maça gittiniz?

İlk hangi maça gittiniz?Hangi yıldı?Neler hatırlıyorsunuz?

Güncellemeler:
benim Karşıyaka denizli 1.lig maçı (şimdiki Süper lig) 1-0 almıştık

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• 1989-90 Beşiktaş-Adanaspor:3-0

16 Dk:Feyyaz

45 Dk:Feyyaz

50 Dk Zeki

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Hamburg-Galatasaray uefa macina gitmistim yagmurlu bir gündü maca bilet bulamayinca hickira hickira aglamistim sonra bilet buldum ve inanilmaz bir gündü benim icin.. Mac biletini hala sakliyorum.. En mutlu günümdü..

0|1
    0|0
  • Galatasaray-Fenerbahçe maçına gitmiştim,olimpiyat stadında..çok güzel bir atmosferdi..2005 yılıydı sanırım..

0|1
    0|0
  • ben galatasaray samsunspor maçına gitmiştm 10 yaşlarında..babamla birlikte gitmiştim:) biz samsunspor türibününe oturmuştuk ben galatasaraylıydımm..galatasaray bi gol attı tabi ben ayağa kalktm o zamanlarda yani küçüğüm dahaa ne bilim babam dedi ne yapıyosun sen deyip beni oturtmuştuu..ama kötü bi ortamdı küfürler vss havadaaa uçuyoooduuu:)

0|0
    0|0
  • gitmedım sevmem

0|0
    0|0
  • beşiktaş - kayseri

0|0
    0|0
  • Galatasaray-Ankaragücü hangi yıldı hatırlamıyorum 0-0 berabere kalmıştık :(

0|0
    0|0
  • Ksk manısaspor macına gıttıydım. Ilk ve son

0|0
    0|0
  • isk demir çelik maçına gittim ben

0|0
    0|0
  • çocukken abimin maçına

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• hic ilgimi cekmiyor nedense gitsemde zevk almiyorum.

0|1
    0|0
  • 2007 yılında gençler birliği - beşiktaş maçına gitmiştim . beşiktaş 90+1 de boboyla 2-1 öne geçmişti yani beşiktaş kazanmıştı . hiç unutmam

0|1
    0|0
  • Beşiktaş-Altay.

0|1
    0|0
  • istanbulspor-Galatasaray maçıydı senesini hatırlamıyorum ortaokuldaydım.

0|1
    0|0
  • vanspor- fenerbahçe 0-3 1996 fenerbahçe şampiyon oldu...vanspor ligde kaldı...

0|1
    0|0
  • beşiktaş-galatasaray

süper final 2-2

bedava gittim mi hiç unutmam

0|1
    0|0
  • TAVSANLI LINYITPSOR zeytın burnuydu herhalde 4 sene once falan 3 0 mı ne yenmıstık

0|0
    0|0
  • Bursaspor - Kocaelispor 5 yasjnda flandım bursa stadında açık kalede 4-1 mi ne yenmistik moushe ceza sahası dısından bir gol atmıstı kocaeliye efsaNE GOLDU

0|0
    0|0
  • İlk Samsunsporun maçıydı ama hangi takımla oynadığımızı hatırlamıyorum çok oldu be...

0|0
    0|0
  • fener denizli

0|0
    0|0
Yükleniyor...