Kapat

En karizmatik bulduğunuz futbolcu kim (futbolculuğu, karakteri vs. olarak değil) ?

Ben Chicharito diyorum. Ya siz?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bir adam düşün aldığı 300 bin dolar pirimi mehmetçiğe bağışlayan bir adam düşün Türkçeyi bildiği halde tercümanların da ekmek yemesi için konuşmayan bir adam düşünün kişiliği karakteri futboluyla mükemmel olan ve bir adam düşünün tüm turkiyenin ayakta alkışlamasını başaran kralex

http://youtu.be/N7_eAgOuuh4

2|0
    0|1
    • Kişilik karakter tipten önce gelir.

• EİG senin olsun :)

• Teşekkür ederdim:)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 17

• Muslera :D

1|0
    0|0
  • Ccc Ronaldo :/

1|0
    0|0
  • Tuncay Şanlı

1|0
    0|0
  • beckhamdan karizmatik futbolcumu vardı onu açıklayın brezilyalı ronaldonun dediği gibi herkes maç sonrası ter o parfüm kokardı siz düşünün

1|0
    0|0
    • Haklısınız ama herkes en çekici futbolcuyu Beckham olarak görecek diye bir kural yok elbet :) Yakışıklı ama Chicharito daha yakışıklı bence :)

• CRİSTİANO RONALDO der susarım

1|0
    0|0
  • cristiano

1|0
    0|0
  • sneijder

1|0
    0|0
  • xabi alonso. herif sanki top oynamıyor sanki bir lider gibi

1|1
    0|0
    • Karizmatik biri o da cool olması ve oynadığı futbol çok güzel. Aslında çok iyi bir oyuncuydu geçmişinde de ama son yıllarda hamtallaştı biraz eski hızı olsa çok daha iyi olurdu. Zamanında şöyle derdim Alonso uzun pas attığında pas yerini bulmazsa bu Alonso'nun değil pası atmak istediği oyuncunun suçu derdim :)

• İşim gereği ayrıntılı yazmaya alışığım. Bu lafta aramızda kalsın, zamanında bir bayan sizi çok üzmüş ki diğer bayanlara karşı intikam alıp eleştirme derdindesiniz kendi kendinize anlamsız şeyler yazıp eleştiriyorsunuz.

• alonso futbolu zekasıyla oynuyor son 4 yıldır

• brezilyalı ronaldo...

1|0
    0|0
  • Zubizeratta

1|0
    0|0
  • MusssssleeeeeeeeRaaaaaaaaa :D:Dd

1|0
    0|0
  • zlatan ibrahimovic

1|0