Yardımcı olurmusunuzz?

merhabalar ben 1.70 boyunda 62 kiloyum 5 kilo fazlam var spor salonundakı hocam bir diyet verdi sabahları 3 yumurta beyazı yemem lazım yanlız ben yumurtadan nefret ederim onun yerıne yoğurt ya da süt içsem aynı etkiyi alırmıyım bide bu 3 yumurta beyazı ne işe yarıcak?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• uyamicağın diyetleri alma spor hocalari genelde geçiştirici standart programlar veriyorlar.. karbonhidrad içeren yecekleri az tüket protein ağırlıklı beslen. illa şunu ye diye bişi yok

0|0
    0|0
    • pekala teşekkür ederim dikkate alıcam

• Yumurta da protein olduğu için yumurta ye demiş.
    Başka proteinli yiyecek yiyebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • mesela?

• Yoğurt , süt , fıstık ezmesi , ceviz , fındık. Sabahları yenebilir. Öğlen ve akşam da Tavuktan karşılayabilirsiniz protein ihtiyacınızı.

• teşekkür ederimm

• Haşlanmış tuzsuz tavuk ye sende aynı etkeyi görüyor.. yoğurt has köy yoğurdu değilse hiç bulaşma bile..

0|0
    0|0
  • canım benim ben günde 5 yumurta yiyiyorumm artı öğlen kırmızı et ya da hindi ğöğsü akşam ise bir r dardeneltonn anlıyacağınn olmaz yumnurta yemesen veremezsin kilolarını sıklaşöazzssıın

0|0
    0|0
    • diyosun ki yumurta şartt :/ napalım yicez artıkk

• zaten sabahh domates peynir bitki çayı 3 yumurta demiş öğlende dediğin gibi kırmızı et bir kase yoğurt aynen uygulıcam teşekkür ederimm

• bişey değill iyi günler

• Sana seveceğin bir şey önerim. Yarım su bardağı yulaf ezmesini mutfak robotunda parçala ve yarım litre süt ile karıştır ve iç. Yulaf bol miktarda protein içerir. Yumurta beyazıda protein içerdiği için yemeni istemiş fakat her gün yemek çok zor.

0|0
    0|0
    • evet yaa yulaf mantıklı programdada var zaten yulaff teşekkür ederimm

• Bunu buraya sorucagina hocaya sorsana o daha iyi bilir

0|0
    0|0
    • ya dün akşam sormayı unuttum bu akşamda gitmicemde o yuzden sordumm

• Anladım sen spora gidene kadar yeme gittiğin zaman sor hocana

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...