Hiç size kötülük eden birinin karşılığını aldığına kendi gözlerinizle şahit oldunuz mu?

Ben bugün oldum. Yaklaşık bir sene önce bana cok büyük bir kötülük etmiş olan adamın karsımda iki büklüm oluşuna şahit oldum bugün. Bir yanım 'oh olsun sana' derken, diğer yanım 'yazık sana' dedi ama sonunda 'oh olsun sana' diyen kısmım baskın cıktı. Sanırım kötü biriyim.

Hiç böyle bir sey başınıza geldi mi ve ne hissettiniz?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Nişanlımla gecinemedik ayrıldık ikimizde istedik ayrılığı ama benim onunla yasadıgım tatsızlıklardan dolayı psikolojim dağılmıstı ayrılınca insallah evlenemez diye ah ettim altı ay sonra vefat haberi geldi hem cok üzüldüm hemde kendimi suclu hissettim böyle olmasını istemezdim ahlar bu sekilde tutar mı bilmiyorum ama ben böyle olmasını hiç istemezdim saglıgında nefret eder dereceye gelmistim ama acı haberi psikolojimi daha da dagıttı ...

1|0
    0|1
    • benimki bu gibi bir sey degil. ekmegimden olmustum bu mevzu yüzünden ama seninki cok fenaymıs, üzüldüm.

• Ben ekleyim dedim engelli cıktı mesaj atayım dedim onu da engellemişsin akıllıca yoksa cok kalabalık olurdu ekleyenler mesaj atanlar erkeklerden rahat yok dimi :) neyse sağlık olsun..

• biraz öyle, evet. böyle kafam rahat, istedigim yere gizlenmeden yorum yazabiliyorum bu sekilde. zaten eklemek istediklerime kendim istek yolluyorum, onlar da uygun görürse kabul ediyorlar. istege actım su an, eklersen memnun olurum :)

Erkekler Ne Diyor 12

• evet geldi ve yinede acidim haline.

soruna gelince hayir kötü biri deyilsin yasadigin olay icin öyle düsünmüssün buda gayet normal.

1|0
    0|0
  • Allahın izniyle o günde gelicek . benim canımı acıtan kişinin cezası Allah tarafından verilicek . Burda olmasada muhakkak öbür dünyada o ilahi adalete tanık olucam !

1|0
    0|0
    • burada alalım mümkünse.

• kavga ederiz, kırmayalım birbirimizi. sorum onla ilgili degil cünkü. gereksiz simdi.

• Keyfin bilir kavgayı başlataydın bende devam ederdim . İyi geceler

• 1|0
    0|0
  • aslına bakarsan çok hoş bir duygudur fakat o kötü adamı karşınızda zavallı bir şekilde görünce yüreklerinizi parçalayan ve çok pişmanlık verende bir durumdur. Bende sonradan çok vicdan azabı oluyor.

1|0
    0|0
  • Evet iş yerinde yaşadım adam benden 30 yaş büyüktü hem de hala da kafasına dank etmedi ona buna saldırıyordu

1|0
    0|0
  • Hayır gelmedi ve eğer cezasını çekecekse de benim gözlerimin önünde çekmesin. Dayanamam ben, acırım.

1|0
    0|0
    • en agır sekilde sonuclarını sen cekiyorsan acımanın yanında mutluluk da hissediyorsun.

• amin, sagolasın.

• Rica ederim.

• evet yaşadım ama mazi oldu benim için...

1|1
    0|0
  • Her gün oluyor. Sokakta okulda.. her yerdeler. sefil insanlar.. .

1|0
    0|0
  • evet oldum. Ve o insan karşımda her ezildiğinde ben iki kat daha ezildim.

1|0
    0|0
  • defalarca hemde.

1|0
    0|0
  • oldu oldu sonra geçti:)

1|0
    0|0
  • oludum biraz mutlu oldum gibi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet hatta bana yaptığının aynısını yaşarken gördüm ama mutlu olamadım, üzüldüm... Zaten bir insan bir tanıdığının ya da tanımadığının başına kötü bir şey geldiğinde mutlu oluyorsa onun kalbi hastadır...

1|0
    0|0
    • kalbim hasta demek ki.

• Acıma duygusu insanda da vardır ama acımak insanın işi değildir, çünkü biz sınırlı bir iradeye sahibiz, Bu yüzden acımak Allah'ın işidir, kulun işi değil, bunu açıklığa kavuşturduktan sonra, sana söyleyeceğim şey, hayat senin hayatın,irade senin iraden,kalp senin kalbin.Kötülükler yapana iyilik yapmak en güzelidir ama kötülüğüne yardım etmek değildir bunun adı, eğer ki yüksek mevki onun zulüm yapmasına neden oluyorsa,o halde ona arka çıkamazsın...

• dini şeylere girmeyelim, inanc konusunda celişkili bir insanım. bu his var ve isim degil, demiyorum.

o zaman elinde yetki vardı, evet. elime fırsat gecerse onu yaptıgını ONA yapar mıyım bilmiyorum. o kadar kötülesebilir miyim, bilmiyorum ama kendimde o potansiyeli gördüm. su anlık sadece hissettigim seyden bahsediyorum.

• Evet oluyo, eden bulur. Herkes ne yaparsa kendine..

1|0
    0|0
  • Çok kez.. Benim yaşadıklarımın hiç birini silmedi ama o yüzden pek önemli olmuyor.

1|0
    0|0
  • Oldu ama tatmın olmamıstım daha beterlerını hakedıyor

1|0
    0|0
  • kendisi cok uzakta, cekiyordur belki bilmiyorum

1|0
    0|0
  • olmamı oldu ohhh çok iyi oldu :D.D

1|0
    0|0
  • Merak ettim noldu adama?

1|0
    0|0
    • mosmor oldu. kedi gibi ezildi büzüldü. işten ayrılırken bana dişlerini sıkan, beni tehdit eden adam yoktu karsımda :) hayat işte kimleri nereye savuruyor.

Yükleniyor...