Size iki yıldır bakan kişi bakmayı kestiğinde ne düşünürsünüz?

Size bakan birisi var iki yıldır ve siz onun ego tatmini yaptığını düşünüyorsunuz.Peki ya bakmayı kestiğinde ne düşünürsünüz?Yani ego tatmini değil miymiş?Ya da neden bakıyordu da şimdi bakmıyor?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• yav bakmayan kizla ego niye tatmin etsin. 2 yildir bakmis begendigi icin senden karsilik goremeyince baskasina asik olmustur yada kestirmistir baskasini gozune senden bikmistir.

yada sevgilisi vardi bakti bakti acilmadi sana bakmanin zevkini aldiktan sonra ilgilendirmedin

1|0
    0|0
    • Sonuncusu olabilir çünkü sevgilisi vardı.Teşekkürler bu arada yorumun için :)

• ynliz boyle insanlar oldukca, masum ve gercekten hoslanan kizlar yanior. biliyorum. bende yasadim malesf.eger eminsen sevgilsii olduguna ona bakmayarak egosunu bi guzel indirosun zaten onlarada bu yaranir. umarim iyi biri cikar karsina

• Evet aynen öyle iki yıldır her gördüğü yerde bakıyordu.Karakterini bildiğim için konuşmadım hiç.Bakıp durdu ama artık bakmıyor kurtuldum.

Erkekler Ne Diyor 6

• seninle olan egosunu tatmin etmiş anlaşılan böyle tipler bunu alışkanlık haline getirir şimdi başka birine odaklanmıştır

1|0
    0|0
    • Doğrudur ondan beklerim.

• Bazı tipler sewglisi oldugu halde bu bakma weya başka bir degsle kesmeyi alıskanlık haline getirenler war önemsenmemesi lazım bu tipler

• Anladım..

• demek ki seviyodu senden karsılık almayınca bıraktı.

1|0
    0|0
    • ben iki yıl bi kıza bakacam sonra götürmeyecm duyulmamş bşy anasını bile götürürdm:))))

• iki yılda köprünün altından çok sular geçer..

1|1
    0|0
  • adam başkasına aşık olmuş

0|0
    0|0
    • Bana da aşık değildi ki... :S

• üzme kendini,sende başkasını bul:)

• Hakılsın tamam..

• herıf ıkı yıldır bakıyo bı numara göremedı demekkı bakmaktan vazgeçmıstır.

1|0
    0|0
  • Nasıl bakıyor maddi anlamda mı. Yoksa diğer anlamda öküz trene bakar gibi 2 sene ne bakacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• artık başkası tatmin ediyor o egoyu

1|1
    0|0
Yükleniyor...