Yüzme biliyor musunuz? Hiç tüple dalış yaptınız mı?

Yüzme biliyor musunuz? Tüple hiç daldınız mı?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• yaklaşık 22-23 senedir aktif şekilde yüzüyorum amcamlar sağolsun :) Zıpkın palet şnorkel free dalışlar yapabiliyorum ve balık avlayabiliyorum...
    Ayrıca tüplü dalış konusunda da 5 yıldır ilgileniyorum ve 2 yıdlır çift yıldız broveliyim...
    Yüzme konusunda o kadar deliyim ki kışın kar yağarken bile balıkadam kıyafetlerimle giriyorum suya

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• evet daldım 16 yaşındayım eğitime gerek yok tatil yerlerinde istasyonlar bulunuyor sizinle birlikte dalıyorlar zor değil ama öncesinde çok su içmelisiniz 4-5litre yosa basınçtan kulaklarınıza ya da beyninize zarar gelebilir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Yüzmeyi biliyorum. Zaten denize aşina bir aileden geliyorum. Teknecilikten oltacılığa, deniz ürünleri pişirmekten dalmaya kadar bir çok konuya vakıfım.
    Boş zamanlarımda fiziksel kondisyonumu yüksek tutmak için yüzüyorum. Yine de denizde yüzmek gibisi yok.
    Yaz aylarında ailemin yazlığına gittiğimizde gözlük ve şnorkel ile dalıyorum. Tüple dalmayı sevsem de ne yazık ki sinüzit belası bana engel oluyor. Kronik bir sinüzitim var ve deviasyon yüzünden basınç farklılıkları bana hiç iyi gelmiyor. 4-5 metre derinlikten sonra başım çatlıyor :(
    Su altının büyülü dünyasına hayranlık duyuyorum.

0|1
    0|0
  • Biliyorum ama dalis yapmadim tuple :)

0|0
    0|0
  • ayağımın yere bastığı yerlerde yüzerim. :) iyi blmiyorum kısaca.

0|0
    0|0
  • Yüzmeyi biliyorum. Tüple de dalış yapmadım.

0|0
    0|0
  • divemaster im

0|0
    0|0
  • taşla daldım yüzmeyi bilmiyom

0|0
    0|0
  • Suyun altında da nefes alıyorm ben
    Tupe gerek yok yani :/

0|0
    0|0