Bugüne kadar gördüğünüz en korkunç kabus neydi?

ne kadar etkisinde kaldınız kabus görürken hemen uyandınızmı yada sabah kalktığınızdamı aklınıza geldi. mesela bir kabus gördüm delirdim sandım, rüyamda iki asker kılıklı gölge vardı çalıştığım otelin önünde ağaçların arasında bir patika vardı geceydi gel dediler mesafeyi koruyarak takip ettim biraz aramız açıldı gözden kayboldular ben durdum korktum siz insan değilsiniz deyip kaçtım onlarda peşimden bağırıyorlardı ama anlamıyordum ne dediklerini,sanki kötü biey yapmışım gibi orda bitti işte

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• Daha birkac gün önce arkadasımın 3 aylık bebegini rüyamda gördüm biboranla mamasını yedirirken boğularak öldü kucağımda cok kötü etkilendim ertesi gün de arkadas elime biberonu verip sen yedirir misin demez mi olmaz diyemedim cünkü hep yediriyordum korka korka yedirdim yine..

0|1
    0|0
    • üstüne üstüne gelmiş seninde yaa:d

• Darısı basına insallah sende evlenir coluk cocuga karısır mutlu olursun...

• darısı seninde başına inş ama eminimki sende mutlu olacaksın ama sabır iraz sacır.valla bizim köydede vardı 30 dan sonra evlenen örnek olarak halam komşu kızı diğer komşu kızı köyden başka bazı kızlar vardı vallaama hiç biri kalmadı hepside mutlular

Kızlar Ne Diyor 6

• valla bu sabah uyandığımda şükür rüyaymış dedim.. beyaz saçlı kara kaşlı biri ile evlenmişim.. neredeyse babam yaşında:)

parmaklarımda da tek taş var ama bir değil iki tane:D toto açıkta kaldı kesin:))

0|0
    0|0
  • Dünyadaki herkes iskelet adama dönüşmüştü.Korkunçtu..

Geçenlerde de bir kamyon üsyümüze geliyodu.Ondan kaçıyoduk.Evin içindeydi.Sonra babamı kaybetmiştim.Hattını kapattırmış.Vodafoneu arıyodum(Babam gerçekte turkcelli)Babama ulaşmam gerek falan diye dil döküyodum.Çok tuhaf rüyalarım var

0|0
    0|0
    • ama bak mesela ben o günden beri rahat değilim ruh sağlığı psikolojik olarak uykularım bozuk psikoloğada gitmedim ama sen çok görüyon bence git

• Rüya olduğunun bilincinde olduğun sürece sorun yok.Tamam etkileniyorum.Bikaç gün etkisinde kalıyorum ama zamanla geçiyor

• yok belki rahatsızlığım artınca beyin bi oyun oynamış labilir bana belli ettirmek için

• savaş çıkmıştı bi sürü ölü insan her yer kan içinde. yerde can çekişenler yardım isteyenler. uyandığım an deprem olmaya başladı.

1|0
    0|0
    • ilginç ama bu bir rastlantımı sadece ? aslında depremleri his edip ama ne olduğuna anlam veremeyen insanlarmı var? olabilirmi

• hiç fikrim yok belki tesadüftü belki içime doğdu

• kurban bayramıyla ilgili bi kabuk görmüştüm küçükken hala aklımdan çıkmaz ama üşendim şimdi anlatmaya :) çok uzun

0|0
    0|0
  • Ahiret gününü gormüştüm.Korkunctu.

Birde küçükken büyük bi aslanın benı kucaklayıp ucurumdn attığını görürdüm her aksam tekrarlardı .oda psikolojık olarak beni çok etkıleyen ruyalardan

0|0
    0|0
    • ne demezsin aynı köpeğin farklı aylarda 3 defa beni rüyamda sısrması gibi insan çok etkisinde kalıyor ama anlamları var elbet

• aynen oyle kardes

• Cin baa pandik atti

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ilginç :) mezarlığa gidiyorum hava kapkaranlık ve yağmurlu, biri için dua ediyorum ve anden mezarlıktan iki el cıkıyor ellerinde enstruman var onları çalıyor, korkunç bir müzik, eller kanlı...bunda çok etkilenmiştim değişik bir havası vardı, he birde etrafta 2 3 tane koyun geziyordu

0|0
    0|0
Yükleniyor...