Bu sitede Beșiktaș'lı kızlar daha güzel?

Hangi takımlısın sorularında bariz belli. Farkettiniz mi hiç?

1|1
8|15

En İyi Kız Görüşü

• İnsanlıktan nasibini alabilmiş her kız güzel geliyor bana ama bazısı sebepsiz kıskanabiliyor hiç anlamış değilim daha tek kelime konuşmadığım insanların tam yorumuna artı vericem engellenmişsiniz diyor. :) komiğime gidiyor. Polemiğe girdiğim insan sayısı bir elin beş parmağını geçmemiştir. Nasibini alanda haketmiştir. Onda da kendim için değil bir başkasını savunmuşumdur. Kendim eleştiriye açığımdır ama nedense başkalarına karşı korumacıyım. Her zaman alçakgönüllü olmuşumdur ama bu tarz insanları görünce haklılar bende beni görsem çekemezdim diyorum yapacak bir şey yok artık kendileri kaşınıyor :) takımı ne olmuş olursa olsun böyle olmayan her kız güzeldir :) not: (aramızda kalsın) Beşiktaş 💜lı olmak ayrıcalıktır orası ayrı konu 😍

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• evet hep dikkatimi çekmiştir ,:))

1|0
    0|0
  • Kartaliçe farkı diye bir gerçek var katılıyorum.

2|0
    0|0
  • Takım tutan kızlar ilgimi çekmiyor.

0|0
    0|0
    • Benimde tutmayan erkekler :D

• Erkeklerin tutmaması anormal, kızların tutması anormal :) bilmeden etmeden hava olsun diye yapılıyor ilgi çekmek için. eyi sabahlar

• güzel güzeldir.
    takıma bağlı değil tabiki..

0|0
    0|0
  • Galatasaray lılar bir harika 👍

0|0
    3|0
  • Fark ettim bende ismini unuttum biri vardı ama neyse :D

0|0
    0|0
  • Hic görmedim Galatasaray'lı kızların yanında Soner kalır bence

0|1
    2|0
  • en güzel kızlar bursasporu tutuyor malesef

0|0
    0|0
  • Besiktasimin herseyi guzel bee sen neden bahsediyosun...

1|0
    1|1
    • Kadiköyde Galatasaraya şampiyonluğu kabul ettiriceksinizya hani şimdiden konu saptanmalari başladi haniya şampiyonluğun en büyük adayi biziz günleri nerde? Sorsalar herşey Beşiktaşla güzel şampiyonluktan haber verin lafinizin arkasinda durun hani nerde Dem ba ba birakin şimdi bkj nin güzel kizlarini ;)

• Kardeş ne içtin ya asfjdk :D

• Biz besiktasimizi yensekde yenilsede Sampiyon olsada olmasada guzel kiziyla cirkin kiziyla deplasmaniyla taraftarimizla abilik kardesligimizle delikanliligimizla seviyorz.. Besiktasta otur yarin saat etrafi izle neden sevdigimiZi anlarsin guzel kardesim benim... Bizim icin herzaman BESİKTAS sampiyon kardesimm sen rahat ol

• Sadece bu sitede değil, Her yerde en güzel hatunlar daima Beşiktaş lılardır. (:

1|0
    0|0
  • Farketmedim takimla ne alakasi var çok saçmasin.

1|0
    0|0
  • Sen çirkinsin sanırım (;

1|0
    0|0
  • Aynen öyle en büyük beşiktaş :)

1|0
    0|0
  • aynen öyle cunku besıktaslılar :)

1|0
    0|0
  • Takımla mi ölçülüyor güzellik.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Fener Bahceliyim Güzelim.
    @pnraltan Besiktasli Çok Güzel

5|2
    0|0
  • l*n soruda Beşiktaş yazısını görünce direk çöküyom oraya mk :D

3|1
    2|1
  • Bjk tabisi. Kara kartal

2|0
    1|0
  • Edebiyle, fikir sahibi olarak konuşan her kız güzel. Kartaliçeler apayrı tabi :)

1|0
    0|0
  • Fenerbahçe'liyim hiç farketmedim

1|1
    0|1
  • Güzellik görecelidir sadece Beşiktaşlı kızlar daha kendini sevdirmeyi biliyor :)

1|0
    0|0
  • gördüğünüz kadarıyla yaptığınız bir genellemedir ve sizin estetik güzellik görüşünüzdür. insanları koşullar gibi soru yöneltmeyiniz

1|1
    1|0
Yükleniyor...