Grup kurulacak.Gitaristine kızlar yavşar mı?

Biz bi gurup kurduk lise de olmamıza rağmen cidden sağlam baterist vs. var.Ben grubun gitaristiyim.Sizce grup başarılı olursa.Bana kızlar yavşamaya çalışır mı?Dalga geçmeyin ciddi soruyorum böyle diyelim bayağı popüler bir rock grubu oldu.Sizce bulunduğumuz ortamdaki kızları ekiler mi bu?

Güncellemeler:
ya can attığımdan değil.Sevgilim var zaten.İşte o yüzden soruyorum.Bu kızlarla uğraşacak kadar büyürler mi bu grup?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• aynen etkilenir adamım sen hiç kadınanatçıların konserinde bağıran adam gördün mü ama erkek şarkıcıların konserinde tarkaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn diye bağıranlar beni öpsün diye sahneye çıkanlar öpünce bayılanlar ayılanlar bunlar hep kız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gitarist olmana değil karizmana, yakışıklılığına, sempatine, enerjine bağlı. Normalde beğenilen bir insan değilsen gitarist olduğunda değişeceğini sanmıyorum bu durumun. Havan yoksa etiketin faydası olmaz.

0|0
    0|0
  • Sinerjiii önemlii

0|0
    0|0
  • sizin yas grubu etkilenir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• senin tabirinle evet yavşarlar

ek olarak veletler girmesin artık şu siteye

0|0
    0|1
  • kardeşim üzülerek söylüyorum ki artık kızlar bass cılarla davul culara yazıyor :D elektro veya akustik kullanıyosan arta kalanları tırtıklarsın :D

0|0
    0|0
    • ya dostum üzülerek söylüyorum.Kızlar çalsın yeter mantığıyla bakıyorlar.Solist zaten kız o yüzden erkek olarak dikkat çekeceğim.

• çalsın yeter diyen kız müzikten anlamıodur. onun muhabbeti de seni sarmaz. sitir et aseksüelim gidin lan dersin olmazsa :D

• Bence siz müzik değil, normal grup kuruyorsunuz :)

0|0
    0|0
  • olabilir popi yaparsın...

0|0
    0|0
    • Sence iyi bir şey mi?

• tabiki iyi olur bak gör kızlar çevrende pervane oluyor...

• ya sence popüler biri çevresinde pervane olan bi kızı rahatlıkla yatağa atabilir mi?Yoksa ona karşı da "önce namus!" ayağına mı yatarlar?

Yükleniyor...