İnsan niye kendinden başkasını düşünmez?

Dün şehirler arası yolculukta önümdeki hanzo koltuğunu en geriye kadar yatırdı bana alan bırakmadı insan biraz düşünür. Eee ben naptım o uykuya daldığında koltuğu tekmeledim uyandı yana geçti. Pişman mıyım ? Asla :)

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• suratına işesen neden yaptın diyemezdi.takdir etim seni bir ara hatırlat bağrıma basıcam :P

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• evet bazı gereksizler öyle.

1|0
    0|0
  • hanzolarla muhatap olmuyorum muavine söylüyorum gerekli uyarıyı o yapıyor

1|0
    0|0
  • evet oylelerıde var

1|0
    0|0
  • Uyarmak daha kolay olmaz mıydı ? :)

1|0
    0|0
  • Yeterince acı çekmiştir... önce kendini dinlemeli insan..

1|0
    0|0
  • süpersin. seninle yolculuk yapmak isterim. önümdeki hanzoları tekmele diye.

1|0
    0|0
  • iyi yapmışsın var öyle hayvanevlatları uyarmaya çekinme.

1|0
    0|0
    • adam 2 saat sonra yine aynı şeyi yaptı ee artık sanada , adamlığınadaaa diye yol boyunca söylendim , eğitim şart :)

• En büyük ön yargı; çevremizdeki herkesi insan sanmamızdır ;)

1|0
    0|0
  • biraz kabalık eymiş mutlaka arkamdakine sorarım biraz geriye alabilir miyim.

1|0
    0|0
    • Öyle olması gerekir zaten ama hani biraz geriye alır bir şey demem o kadar saat insan bunalıyor oturarak ama adam full yatırdı ya ayıp denen bir şey var

• Aynı fikirde olmak gerçekten güzel , teşekkür ederim düşünceler için :)

• dünyanın ortak dili vardır hoşgörü ve sevgidir ;) ben teşekkür ederim çok iyi bir noktaya değindiğin için :)

• Senin gibi kızları seviyorum tebrik ederim gerçekten

1|0
    0|0
  • Vay hayvan vay -_-

1|0
    0|0
  • :)))) aferim iyi yaptın...

1|0
    0|0
  • Genelleme yapmayınız.Ayrıca hayırlısı olsun.

1|0
    2|0
  • Öyle niye yapıyorsun ben çağırıyorum muavini adamı paşa paşa kaldırıyor. Dünyada hanzo çok.

0|0
    0|0
    • Kendi işimi kendim halledim dedim , çok söylendim dün duydu hepsini ama yine aradan 2 saat sonra aynı şeyi yaptı ahh bu insanoğlu çıldırtıyor.

• ilk önce bi uyarsaydın keşke

0|0
    0|0
    • Hatayı bende aradın tebrik ettim , adam full yatırdı abi ne uyarması düşüncesizlik bu

• ben düşüncesizliğe gelemem karşımdaki 26-27 lerinde biriydi insan olan düşünür ona göre davranır. tabi herkesin düşüncesi kendine

• herkes kendini yansıtır davranışlarıyla

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...