Kocama ne oldu sizce nedir bu yaptığı?

ben bugün hamile olduğumu öğrendim bunu heyecanla kocama söyledim çok sevineceğini sandım ama o öyle birşey yaptı ki içim yandı resmen arkadaşlar duyduğu an çıldırdı istemiyorum aldırcaksın diye baağırmaya başladı ben karşı çıkınca da karnımı tekmeledi bu bebek ikimizin neden böyle yapıyor bu adam insan kendi bebeğine acımaz mı hemen doktora koştum kendime gelir gelmez Allahıma şükürler olsun ki yaşıyor bebeğim ama bir risk oluşmuş inanaın gözümün yaşı durmadı ne bu adamın derdi böyle biri değildi benim kocam noldu da yaptı bunu

0|0
96

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyorum ama Allah bin belasını versin inşallah.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• fake

0|0
    0|0
  • daha hazır hissetmiyordur baba olmaya nice insanlar var o bebeğinin olması için kapı kapı dolaşıyor ona bunu anlat.

0|0
    0|0
  • ve sen de ks de bize yazdın ha?

1|0
    0|0
  • Seni sevmiyor o zaman ki böyle yaptı.

0|0
    0|0
  • Allah böyle geri zekalılara veriyo desem kocana hakaret etmiş olurmuyum sana lafım yok yanlış anlama çocuk için uğraşan binlerce çift var

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• o adam ile hala aynı yastığa nasıl yatacaksın.Belli ki seninle uzun yıllar yaşama hayali yok.Bir insan sevdiği birinden niye çocuk istemez?Bunu düşün.Seni sevse ikinizin çocuğunu da isterdi.Bence sen aklını başına topla.Ailenden falan yardım al.Dikkat et.Bugün tekmeleyen yarın başka şey yapar.

0|0
    0|0
  • seni sevmiyor

0|0
    0|0
  • Gözü korkmuş.Bir süre uzak dur.Hatasını anlar

0|0
    0|0
  • ya ben evlilik mevlilik eş koca anlamam da, tekme atmış yuh yani. hala yanında durmuyorsunuzdur umarım.

0|0
    0|0
  • bize soracagina kocana sorsana

0|0
    0|0
  • senden boşanma planları yapıyormuş ilk konuşan sen olmuşsun

0|0
    0|0
  • aşkım aldatılıyorsun.

0|0
    0|0
  • Hmmm